Напуска ли Ботев Станимир Стоилов? 16.03 | 17:12

Наставникът намекна, че след мача с Левски ще обяви раздялата си

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Станимир Стоилов загадъчно намекна, че може да се раздели с поста си след четвъртфиналния реванш в турнира за Купата на България с Левски.

Мъри говори след края на инфарктния мач с Локомотив на Националния стадион "Васил Левски", спечелен с драматичен обрат от 0:1 до 2:1 с два гола в последните минути.

"Имам свое мислене и своя идея за нещата. След мача с Левски ще ви кажа каква е идеята ми за бъдещето ми в Ботев. Радвам се, че под мое ръководство Ботев спечели още едно дерби и все още не е загубил от Локомотив.

Ботев не игра по начина, по който аз исках, но напрежението бе голямо. Смятам обаче, че заслужавахме да победим", заяви Стоилов след сблъсъка пред камерата на ТВ7.

"Успяхме да реализираме два хубави гола. Имаше много нерви и напрежение, но както казах – под мое ръководство Ботев продължава да печели дербита", добави още Мъри.