Националите зарадваха случайни фенове с билети за Евроволей 2015 02.09 | 14:27
Феновете ще могат да наблюдават любимците си на живо в столичната зала "Арена Армеец"
Сълзи на очите, невярващи погледи, радостни викове и непринудени прегръдки – това бяха част от реакциите на хората, които просто бяха излезли на разходка, а не само, че срещнаха звездите от националния отбор по волейбол, но получиха и специален подарък от тях. Случайно избрани от самите национали хора на улицата бяха зарадвани с билети за започващото през октомври Европейско първенство по волейбол за мъже 2015, на което България е домакин заедно с Италия. Пропуските имаха добавена стойност, именно защото самите играчи и треньорът им Пламен Константинов избраха техните притежатели. А към билетите добавиха и своите автографи. "Наистина ли са за нас”, сияеха от щастие изненадани момичета. Баща, извел невръстния си син, явно ще трябва да го прави фен на волейбола, като го доведе на мачове на Лъвовете. "Ние вече си купихме билети за вашите мачове, тези ще ги дадем на приятелки”, изненадаха приятно от своя страна две дами, любителки на волейбола.
Както е известно, всички желаещи могат да си закупят пропуски за срещите от Евроволей 2015 в мрежите на ticketportal.bg за София и eventim.bg за Варна.
Българският национален отбор ще изиграе всичките си срещи в столичната зала Арена Армеец. Лъвовете са в Група А заедно с Германия, Холандия и Чехия. Цените на билетите за един ден от груповата фаза, която ще се проведе на 9, 10 и 11 октомври, са от 5, 10, 15 или 20 лева.
Дворецът на културата и спорта във Варна приема всички срещи от Група С, в която водач е настоящият световен шампион Полша, а останалите тимове са Беларус, Белгия и Словения. Цените на билетите за един ден от груповата фаза са от 5, 10 или 15 лева.
Цялата статия и снимки може да видите на този линк.
Водещи
-
Иван Кръстев: Разпадането на ЕС е възможен сценарий, но за България това би било трагедия
Светът влиза в етап на трайна нестабилност, а международният ред след края на Студената война...
07.01 | 21:00
-
Съд спря временно новия формат на матурата по математика след 7 клас
Той беше атакуван в съдебна зала от родители
07.01 | 20:45
-
Пригответе си от 50 до над 300 евро за кръщене или църковен брак
Новите цени на църковните свещи - от 20 евроцента до 4 евро
07.01 | 20:30
-
АПИ: Застудяане от утре, дъжд, сняг и хлъзгави пътища
Вижте и прогнозата за времето на НИМХ за 8 януари
07.01 | 20:16
Най-четени
-
Костадинов: Вече няма валута! Следващите стъпки са ликвидиране на армията, парламента, правителството и държавата!
Само за първите шест дни поскъпнаха стоки и услуги, а токът за бизнеса скочи с 30 %. Очевидно...
07.01 | 12:45
-
Заради пенсиите в евро: активират се измамниците
На този етап няма докладвани случаи, но очакваме по-висока активност от страна на измамници,...
07.01 | 10:00
-
КЗП и Столична община с общи действия срещу неправомерното повишение на цените в ученическите столове
КЗП и Столична община ще продължат сътрудничеството по темата, в т. ч. по отношение на...
07.01 | 11:30