Не се смилиха над Луис Суарес 14.08 | 16:25
Нападателят все пак получи разрешение да тренира с Барселона

Уругвайският национал Луис Суарес не успя да спечели обжалването на наказанието си в Арбитражния спортен съд (КАС) в Лозана, но все пак получи правото да тренира с клубния си тим Барселона.
Суарес бе наказан да не участва във "всякаква футболна активност" за период от четири месеца, след като ухапа италианеца Джорджо Киелини по време на Световното първенство в Бразилия.
Санкцията включваше дори възможността уругваецът да тренира със своя клубен отбор, забранявайки му да приближава футболни съоръжения и стадиони.
Днес КАС потвърди, че забраната на Суарес да играе футбол четири месеца остава в сила, но нападателят все пак получава правото да води тренировки с Барселона.
Санкцията от четири месеца на Луис Суарес изтича официално на 26 октомври, което и означава, че уругвайският реализатор би трябвало да бъде на разположение на наставника Луис Енрике за първото "Ел Класико" с Реал Мадрид на 26 октомври.
Суарес ще бъде извън игра в първите осем мача на Барселона от Примера Дивисион, като уругваецът ще бъде извън сметките и за първите три двубоя на тима от групите на Шампионската лига.
Водещи
-
В Скопие се карат за "куфарчета с пари от България"
Бившият лидер на опозиционния СДСМ и бивш премиер Зоран Заев отрече твърденията на настоящия...
07.10 | 18:20
-
Калин Стоянов: Абсурдно, но факт!
Депутатът от "ДПС - Ново начало" и бивш вътрешен министър с коментап на наводненията
07.10 | 18:00
-
Евростат: 92,8% от българите работят между 20 и 44 часа на седмица, често на две места
Данните показват забележими разлики между страните от ЕС за тези, които са работили повече от...
07.10 | 17:45
Най-четени
-
Лекар посочи, че COVID е в разгара си в България, разкри симптомите, по които да го различим от грипа
При малките деца COVID може да протече с някои по-нетипични и размити симптоми.
07.10 | 11:44
-
Кофите за боклук в "Люлин“ и "Красно село“ преливат
На сайта на СО има карта с разположението на големи сиви контейнери
07.10 | 11:30
-
Кметът на Несебър посочи виновниците за потопа в "Елените"
Нерегламентирани сметища – бомба със закъснител
07.10 | 12:15
-
Смяната на валутата от 1 януари 2026 г. няма да промени ценообразуването при горивата
Няма абсолютно никаква причина за повишение на цената.
07.10 | 12:00