Неприятна новина за Григор Димитров 24.02 | 14:15
От днес в актуализираната ранглиста на ATP той губи една позиция и е №16. На върха промяна няма - Яник Синер води с 11330 точки, а Александър Зверев е втори с 8135. Третият Карлос Алкарас има 7510.

Не са добри новините за позициите на Григор Димитров в световната тенис ранглиста при мъжете.
Гришо за трети път ще участва в турнира в Дубай, като предишните два гастрола там не оставиха особено приятни спомени на звездата ни - две отпадания в първия кръг. Това означава, че Григор няма победа в основната схема на турнира.
От днес в актуализираната ранглиста на ATP той губи една позиция и е №16. На върха промяна няма - Яник Синер води с 11330 точки, а Александър Зверев е втори с 8135. Третият Карлос Алкарас има 7510.
Десетката допълват Тейлър Фриц, Каспер Рууд, Даниил Медведев, Новак Джокович, Алекс де Минор, Андрей Рубльов и Томи Пол.
Британецът Джак Дрейпър скочи с четири места до 12-о и е причината Григор да падне с една позиция след своето ранно отпадане от надпреварата в Доха.
Водещи
-
Джартов: Обстановката в страната е сравнително спокойна, регистрирани са 30 произшествия
Нашите екипи продължават работят по отстраняването на отломките от наводнението в Елените,...
06.10 | 17:59
-
Кризисен щаб заседава в Пловдив заради очакваните поройни дъждове
По данни на представителите на „НЕК“ нивото на язовирите заради дъжда през последните дни се...
06.10 | 17:22
-
Два тира катастрофираха днес в Прохода на Републиката
Временно движението в района на произшествието се осъществява в една лента заради почистване...
06.10 | 17:00
-
Иззети са над 30 флакона с райски газ, компетентните институции съставиха 8 акта на длъжностни лица в три търговски обекта
Съвместните проверки на контролните органи са в ход на територията на цялата столица
06.10 | 16:30
Най-четени
-
Костадин Костадинов: Ще подам сигнал до Прокуратурата за национално предателство от страна на Бойко Борисов
Той припомня че предишната среща на Борисов с Тръмп през 2019 г. струвала на България 3...
06.10 | 12:45
-
От неделя отпадъците на домакинствата с над 300 хиляди столичани се събират временно от общинското предприятие за третиране на отпадъци
Боклукът ще се събира за две седмици, включително в специални контейнери за строителни...
06.10 | 10:30
-
Мост се срути в Бургаско, в близост до Царево
„Още една трагедия, това е път II-99 малко след село Изгрев. Този мост вече веднъж е бил...
06.10 | 12:30
-
Червен, оранжев и жълт код за опасно време са обявени за вторник 7 октомври 2025 г.
Червеният код важи за част от областите Хасково, Ямбол и Силистра, както и за целите Добрич,...
06.10 | 12:15