Осем българи ще спорят кой да играе с Рони О'Съливан 30.10 | 12:15
БФ Снукър организира турнир на претендентите
Осем български играчи ще спорят за това кой да се изправи срещу Рони О‘Съливан. Както е известно Ракетата пристига в България на 20-ти ноември за демонстративен двубой с Джими Уайт. Двамата ще бъдат част от шоуто на "Снукър Легендите", което се провежда за първи път в България. Голямото шоу ще се състои на 20-ти ноември в зала "Триадица".
Освен двубоя между двете големи имена в снукъра, един български играч ще може да се изправи срещу Рони О‘Съливан. Това ще бъде една страхотна възможност за нашите играчи да натрупат опит срещу най-известния снукър играч в света.
Осем души се записаха за турнира, който се организира от БФ Снукър. Победителят ще получи правото да излезе срещу Рони О‘Съливан.
Братислав Кръстев, Иван Кюпов, Ивайло Пеков, Никола Кемилев, Христо Сираков, Петко Гунчев, Красимир Камешев и Цанко Димитров са играчите, които ще спорят за мястото до Рони О‘Съливан в зала "Триадица".
Турнирът ще се проведе в спортен бар "Академията" на 31 октомври (събота). Жребият ще бъде в 10:00 часа като ще се играят директни елиминации във формат 3 от 5 фрейма. Официалното облекло за турнира е задължително.
Всеки, който си закупи билет за шоуто на Рони О‘Съливан и Джими Уайт, ще получи отстъпка в рамките на 20 лева от билет за турнира PTC Bulgaria Open, колкото струват и най-евтините билети.
PTC Bulgaria Open ще се проведе от 6-ти до 8-ми ноември в зала "Универсиада" като участие са потвърдили големите звезди Марк Селби, Джъд Тръмп, Джон Хигинс, Шон Мърфи и Стюарт Бингам.
Водещи
-
Слави Василев: Скокът на Радев променя коренно политическата картина в България
Анализаторът предпочeте да не коментира кои политически формации ще бъдат най-недоволни от...
20.01 | 21:00
-
Цветан Цветанов: Радев ще привлече избиратели от всички партии
Най-големият грях на Борисов е, че предаде ГЕРБ, заяви бившият втори в партията
20.01 | 20:45
-
Антон Кутев: Безспорно Радев ще участва в изборите под някаква форма
Кои ще са личностите в партийните редици е въпрос, който все още има много неизвестни
20.01 | 20:15
Най-четени
-
НСО обяви старта на нова процедура за назначаване на 20 служители на длъжност „младши сътрудник – охранител“
Кандидатите могат да подават документи от днес, 20 януари, до 9 март 2026 година включително.
20.01 | 11:00
-
Западните медии за Радев: Започва битката за бъдещето на България
Подалият оставка президент обединявава достойните, вдъхновените и непоколебимите
20.01 | 15:00
-
Асен Василев пита Радев троянски кон на Кремъл ли е?
Бившият финансов министър иска ясни отговори от президента и за геополитиката, и за машините,...
20.01 | 16:00
-
Първан Симеонов: Между ПП-ДБ и Президентството има вежлив тон, това ми се струва следващото възможно мнозинство
По думите му от година насам между ПП-ДБ и Президентството има вежлив тон.
20.01 | 09:30