Откриха новия снукър клуб "Академията" 14.12 | 12:16
Новият дом на джентълменския спорт официално отвори врати

Новият дом на снукъра в България - "Академията" - бе открит официално с шумно и атрактивно парти в петък вечер. Фаталният 13-ти декември се оказа късметлийски ден за джентълменския спорт в страната ни, защото феновете имаха възможност да се забавляват в уникалната атмосфера на големия клуб.
Приятната барова обстановка бе допълнена от страстите и емоциите покрай игрите на масите за билярд, снукър, джагите, дартса и конзолата за Playstation. Гостите на "Академията" имаха страхотнатия шанс да видят и историческия първи сенчъри брейк от български майстор на щеката – Ивайло Пеков.
На огромния 65-инчов телевизор Самсунг президентът на Българската федерация по снукър Олег Велинов пусна на присъстващите 108-те точки, които Пеков реализира на Световното първенство за аматьори в Латвия.
Ивайло получи специален плакет от Федерацията за страхотното си постижение, като неговите колеги и приятели му пожелаха да не спира дотук и да продължава с големите точкови серии.
Гостите на "Академията", които уважиха откриването, участваха в специална томбола с награди и щастливците получиха още един повод за добро настроение във вечерта. Очаквано най-много желаещи имаше за игра на билярд, а на една от снукър масите българският лицензиран треньор Братислав Кръстев проведе демонстративен мач срещу друг роден талант – Георги Величков, като Брандо излезе победител в приятелския дуел.
Снимки от откриването на "Академията" вижте в Sporta.bg
Водещи
-
Ето как се определя нашата карма
Обикновено или будят някакво особено страхопочитание, или звучат толкова абстрактно и...
28.04 | 17:59
-
Детското отделение в Многопрофилната болница „Проф. д-р Параскев Стоянов“ в Ловеч
Той добави, че детското отделение не работи от 18 април и се очаква да заработи на 7 май....
28.04 | 16:59
-
Затварят „Хемус“ за ремонт
Трафикът ще се пренасочва от пътен възел „Ботевград“ по път II-17, по път I-1 Ботевград -...
28.04 | 16:45
Най-четени
-
АПИ: До сряда струва 87 лева, после цената скача
Припомняме, че системата за онлайн продажба дава възможност винетката да бъде купена до 30...
28.04 | 12:15
-
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов заминава за конгрес на ЕНП
В конгреса ще участват евродепутати, премиери, еврокомисари и лидери на партии от семейството...
28.04 | 16:15
-
Евелин Банев - Брендо не се яви в съда
Преди това той изчезна малко, след като получи 6 години затвор за пране на пари.
28.04 | 11:45