Отличен Краев класира отбора си на ½ финала в Дания 13.04 | 15:32

С два гола в продълженията на нашия национал Мидтиланд надви Хобро

Българският национал Божидар Краев класира своя Мидтиланд на полуфиналите за Купата на Дания, след като изигра невероятен мач, влизайки от резервната скамейка. Двубоят срещу Хобро от 1/4-финалната фаза приключи при резултат 0:0 в редовното време, а бившият играч на Левски наниза две попадения в продълженията, за да донесе успеха с 2:1, предаде Sporta.bg.

Младият талант се появи като резерва в 77-ата минута, а в 99-ата избухна с първо попадение. В 109-ата обаче домакините не се предадоха и изравниха чрез Микелсен. Не това бе всичко, което Божидар Краев имаше да предложи. Той отбеляза втория си гол в 112-ата минута и донесе ценната победа на своя тим.

След невероятния сблъсък Мидтиланд ще срещне Брьондби, Силкеборг или Фредериция за място на финала.