Още един българин може да подпише с промоутърите на Кобрата 19.12 | 11:07
Благой Найденов обект на интерес от "Зауерланд"

Олимпийският шампион по бокс за младежи Благой Найденов може да се присъедини към Кубрат Пулев в голямото семейство на "Зауерланд", потвърди самият той пред TV7.
Германските промоутъри не крият интереса си към родния талант, който обаче сам потвърди, че е далеч по-вероятно да стартира професионалната си кариера на територията на Съединените щати.
"Когато бях в Германия, от "Зауерланд" ме гледаха, но аз още не съм решил дали да избера тях или да се опитам в Америка. Мисля по-скоро да бъде Америка. Договорът ми с боксовия мениджър е подписан, но все още не е влязъл в сила. Това ще стане след първия ми мач - януари или февруари, не се знае. Това е истински професионален договор. Даже вече бях в Германия на един спаринг. Играх с много добър боксьор - Ерик Скокланд се казва. Има 22 мача и 22 победи, четири пояса. Треньорът ми е много доволен от мене, аз също съм доволен от себе си - той не успя да ме пипне", заяви Найденов пред TV7.
Попитан защо е предпочел професионалния бокс пред перспективата да се бие на Олимпийските игри през 2016 година, Найденов отвърна, че е останал разочарован от условията и отношението на държавата след двете си спечелени титли.
Водещи
-
Нараства броят на преписките и на досъдебните производства за престъпления, извършени в условията на домашно насилие
Повече са престъпленията, свързани с наркотични вещества – 4481 досъдебни производства, при...
21.03 | 17:57
-
ООН за загиналия българин в Газа: Ще бъде запомнен със своята доброта
Генералният секретар на ООН Антониу Гутериш излезе с изявление, в което изрази своите...
21.03 | 17:40
-
Кога трябва да изпиете първото и последното си кафе за деня?
Според статистиката на Statista мнозинството американци пият кафе ежедневно
21.03 | 17:20
-
БНБ: Над 338 милиона евро чужди инвестиции са влезли в страната през януари
Инвестиционният поток за първия месец на годината е с 50,8 млн. евро повече спрямо януари 2024...
21.03 | 17:00
Най-четени
-
Зрители са в потрес от лесбоаферата в „Хелс Китчън“
В последния сезон на кулинарното предаване „Хелс Китчън“ зрителите станаха свидетели на...
21.03 | 10:30
-
Депутатите гласуваха на второ четене макрорамката на държавния бюджет за 2025 г.
Не се предвижда вдигане на данъци и се залага дефицит от 3% от БВП
21.03 | 05:42
-
Бареков: Пеевски направи тих държавен преврат, а Румен Радев повече служебна власт няма да види!
Бареков изразява безпокойство относно контрола върху държавните институции. "Пеевски яхна...
21.03 | 15:15
-
Административен съд – София град е отхвърлил претенциите на Ахмед Доган върху марката „ДПС“
Като краен резултат жалбата на Ахмед Доган е отхвърлена изцяло и същият е осъден да плати...
21.03 | 16:20