Палавата майка на Неймар се забърка в голям скандал с младото си гадже 08.06 | 15:20
Двамата се скарали, а екшънът стигнал до болница
Майката на звездата на Пари Сен Жермен Неймар - Надин Гонсалвеш отново се забърка в скандал младия си интимен приятел Тиаго Рамос. След екпън между двойката младокът се наложил да посети болница.
Инцидентът между 52-годишната Надин и 23-годишният й любовник се е разиграл на 2-и юни, като Тиаго Рамос е бил приет с порезни рани по ръката и се е наложило да му бъдат направени 12 шева, съобщава вестник "Екстра".
След това двойката е била в полицията, където е трябвало да дава обяснения за ситуацията и какво точно се е случило.
Самата Надин Гонсалвеш е извикала линейката, след като приятелят й Тиаго Рамос е получил контузията, а преди това съседи са съобщили за разгорещен спор в апартамента на двойката в Сантос във вторник вечерта.
Говорител на майката на Неймар съобщил пред изданието, че става дума за битов инцидент, а раните са от счупена чаша. Други непотвърдени информатори съобщават обаче за счупени прозорци по време на разгорещения спор у дома на Надин.
''Надин сметна, че е най-добре да се обади на линейка като предпазна мярка, но те са добре. Всичко е наред'', казва още говорителят на госпожата, дарила с живот най-скъпия игарч в историята на футбола към момента.
Водещи
-
В кои големи градове у нас посрещат Нова година на площада
Какви са мерките за сигурност и каква ще е програмата на празницка наоткрито
31.12 | 18:00
-
Любомир Стефанов: Няма политическа криза, а противопоставяне на два модела
Властта са самосвали, протестите настояват за смяна на отношението между управлявани и...
31.12 | 17:00
Най-четени
-
Еврото: Всичко, което трябва да знаете
31.12 | 10:00
-
Франция не намира доказателства за атака на Украйна срещу резиденцията на Путин
Това твърди Le Monde, позовавайки се на източник, близък до президента на Франция Еманюел...
31.12 | 11:00
-
Новогодишният празничен концерт на площад "Княз Александър I" ще събере празнуващи
Той започва в 21:30 ч
31.12 | 10:18