Пиронкова със съобщение към българските фенове на тениса 09.04 | 15:57
Цвети сподели, че се надява да играе в Турнира на шампионките по право

Най-добрата българска тенисистка Цветана Пиронкова влезе активно в ролята си на посланик на Турнира на шампионките в София, съобщи официалният сайт на състезанието.
Пиронкова засне специално обръщение на корта в Пловдив, където тя тренира в момента. Пловдивчанката сама беше подготвила текста, който трябваше да прочете пред камерата.
Вярна на своя перфекционизъм, 24-годишната звезда на българския тенис направи десетина дубъла, докато не остана напълно доволна от начина, по който се е справила с посланието.
Както е известно, Цветана Пиронкова получи "уайлд кард" за най-голямото спортно събитие в страната за годината, което ще се състои в зала "Арена Армеец" от 30 октомври до 4 ноември.
"Заради многото ми ангажименти няма да мога да присъствам лично в следващите инициативи за състезанието и затова приех идеята да запиша посланието. Получих лека травма в лявата ръка и реших да не играя в Барселона.
Преди "Ролан Гарос" ще участвам на турнирите в Щутгарт, Будапеща, Мадрид, Рим и Брюксел. Надявам се да се класирам за София по право, т.е. като спечеля състезание от категорията "Интернешънъл", заяви Пиронкова пред официалния сайт на Турнира на шампионките.
Тя е изкарала именния си ден в неделя при баба си, на която е кръстена. Събрало се е цялото семейство. Първата ракета на България каза, че от няколко години не си е била в Пловдив на Цветница и е прекарала чудесно празника.
Водещи
-
Младеж на 18 години е задържан за запалване на пожар в покрайнините на село Безмер
Младежът обяснил мотивите си
04.08 | 17:59
-
Почина един от доайените на Народния театър „Иван Вазов“ - Кирил Кавадарков
Светъл да е пътят му!
04.08 | 17:20
-
Огнената опасност край Пирин оставa
Мъж ще бъде глобен за палене на огън в село Плоски
04.08 | 16:59
-
Осигуровките стопяват доходите с над 170 лева месечно
Предупреждение към управляващите
04.08 | 16:43
Най-четени
-
От 1 септември: Забраняват гел лаковете
TPO се използва в някои UV гелове и хибридни лакове за нокти, като помага на продукта да се...
04.08 | 11:45
-
Софи Маринова ще изкара 340 000 лева само за август, ако не и повече
В попфолк средите се знае, че хонорарът й е 10 000 лева, но може и да го е увеличила в...
04.08 | 12:30
-
Аптеките в страната срещат сериозни предизвикателства с въвеждането на двойното етикетиране на цените на лекарствата в левове и евро
Първоначално софтуерът е давал и неточни изчисления на цените на лекарствата от левове в евро,...
04.08 | 09:59
-
Доживотен затвор за смърт на пътя! Новите мерки вече действат
Вече се носи наказателна отговорност за отказ за тестване при произшествие - от една година...
04.08 | 11:30