Поискаха главата на Коко Динев 08.03 | 09:56
Феновете на Локо (Пд) бесни на своя президент
С декларация, обявена чрез медиите, фенклубът на Локомотив Пловдив поиска незабавната оставка на Костадин Динев.
Декларацията е адресирана до ръководството на "черно-белия" футболен клуб, до самия Динев и до представители на Движението за права и свободи /ДПС/ в Пловдив. Тя е приета късно снощи от над 100 привърженици на Локомотив, а поводът е уволнението на изпълнителния директор на клуба Атанас Узунов с мотива, че "извършва политическа агитация сред състезателите и феновете на черно-белия отбор".
Феновете категорично заявяват, че по никакъв начин не заемат страна в отношенията между Динев и служителите му.
"Смятаме, че за да се изчисти изцяло името на Локомотив от политическата помия в България Вие, господин Динев, трябва да напуснете клуба незабавно! След вчерашното политическо уволнение на един от Вашите служители, Вие си позволихте да замесите и нас привържениците на този велик отбор в интриги, като чрез Вашата декларация хвърляте върху нас клевети подронващи авторитета на нашата общност", се казва още в декларацията.
Феновете на Локомотив заявяват още, че никога не са били политически зависими, а като граждани на България могат свободно да изразяват своята позиция по законодопустимите начини. Те определят действията на Динев при уволнението на Узунов като политическа поръчка и го обвиняват в "явно изразена подкрепа към ДПС" от което привържениците на Локомотив категорично се разграничават.
Декларацията завършва с обръщение към ДПС: "Уважаеми господа от ДПС объркали сте стадиона. Не се слагайте там, където не сте желани! Повече по никакъв начин не си позволявайте да намесвате нашето име с вашата политическа партия!"
Водещи
-
Диана Дамянова: Димитър Главчев ще стане служебен премиер
Емилия Милчева допусна, че умишлено се удължава времето до провеждането на нови избори
07.01 | 19:00
-
Периодът на двойно обращение на левове и евро няма да се удължава, категорични с от МФ
Подобни опасения се появиха в общественото пространство
07.01 | 18:20
Най-четени
-
Костадинов: Вече няма валута! Следващите стъпки са ликвидиране на армията, парламента, правителството и държавата!
Само за първите шест дни поскъпнаха стоки и услуги, а токът за бизнеса скочи с 30 %. Очевидно...
07.01 | 12:45
-
Заради пенсиите в евро: активират се измамниците
На този етап няма докладвани случаи, но очакваме по-висока активност от страна на измамници,...
07.01 | 10:00
-
КЗП и Столична община с общи действия срещу неправомерното повишение на цените в ученическите столове
КЗП и Столична община ще продължат сътрудничеството по темата, в т. ч. по отношение на...
07.01 | 11:30