Първа тренировка за новия защитник в Левски 21.08 | 11:30
Алехандро Перес под наем за 1 година на "Герена"
Новото попълнение на Левски Алехандро Перес проведе първата си тренировка с тима.
Испанският бранител се включи в заниманието на "сините", което се проведе тази сутрин на "Герена".
Перес бе привлечен в Левски под наем за една година от тима на Хетафе, припомнят от пресслужбата на клуба.
Снимки от тренировката на "сините" можете да видите в Sporta.bg
Уточняваме, че 21-годишният бранител дойде в София само за преговори, като не изкара проби при 26-кратните шампиони, както това прави в момента защитника на Базел Александър Заркович, който вероятно ще бъде освободен.
Испанският бранител идва със статута на преотстъпен, като той ще играе на "Герена" през следващия сезон. От Левски не разкриха дали има опция за закупуването на играча.
Самият Перес идва със добра визитка при закъсалия го столичен гранд. Защитникът е висок 189 см, като е много добър във въздуха. Също така физиката му е добра и той е по-бърз от очакваното за защитник с неговия ръст.
Той има едва два мача за първия отбор на Хетафе, като и двата са през 2010 година - за Купата на Краля и в Лига Европа. През останалото време той се е подвизавал за "Б" отбора.
През миналия сезон той премина в Уеска под наем. Записал е 12 мача в тима от Сегунда Дивисион. Това е второ попълнение в защита, след като през миналата седмица Йордан Милиев подписа договор с тима.
Водещи
-
Симеон Матев: Климатичните аномалии се превръщат в норма
По думте му 2025 ще бъде сред петте най-топли години в България
29.12 | 11:15
-
Вигенин за еврото: След няколко месеца ще видим, че нищо драматично не се е случило
Всички ще свикнем
29.12 | 11:00
Най-четени
-
Фон дер Лайен заяви, че трябват "железни" гаранции за сигурността на Украйна
Тя зааяви това след видеоконферентен разговор с президентите на Украйна Володимир Зеленски и...
29.12 | 10:32
-
Жълт код за опасно силен вятър в понеделник
Максималните температури ще бъдат между 4° и 9°, за София – около 4°
29.12 | 09:15
-
Тръмп: Има напредък за преговорите в Украйна, но остават трудни въпроси
Той заяви, че е провел страхотен разговор със Зеленски, след което двамата са говорили чрез...
29.12 | 09:00
-
Над 80 сигнала за материални щети и потрошени автомобили в Пловдив заради ураганния вятър
Той достигна пориви до 100 км/ч в Пловдив и рекордните 122 км/ч в Пазарджик
29.12 | 10:00