Равенство срещу ЦСКА не устройва Левски 25.02 | 15:47
"Излизаме единствено за победа", довери старши-треньорът Ясен Петров

Наставникът на Левски Ясен Петров сподели на днешната си пресконференция пред медиите, че се чувства изключително щастлив от подкрепата на феновете по време на вчерашната тренировка. Специалистът обяви и целите пред Левски в предстоящото "Вечно дерби" с ЦСКА утре.
"Сините" няма да са доволни на равен резултат и ще искат задължителна победа. Треньорът заяви, че титулярният състав за дербито му е ясен.
"Радвам се, че нямаме контузии от подготовката. Единствените проблеми са при Сашо Киров. Всички останали са добре и са готови за мача. Аз съм наясно с титулярите, но нямам навика да ги обявявам преди мача," заяви Ясен Петров.
"Направихме проучване на ЦСКА, което е съвсем нормално. С Милен се познаваме добре, аз съм му бил треньор. Сигурен съм, че няма състезател в нашия отбор, който да не е мотивиран. Надявам се само Гара Дембеле да не прегори и да не си изкара жълт картон, който ще доведе до наказание от един мач."
"Феновете за пореден път показаха тяхната подкрепа и загатнаха за атмосферата за дербито. Убеден съм, че въпреки студеното време, в събота на "Герена" ще е доста горещо, защото хората са жадни за футбол."
"Ние ще търсим победата, тъй като равенството не е приоритет за тима ни. Разбира се, залогът е много по-голям в подобно дерби. Мачът е с голям заряд, но се надяваме, че зрителите ще останат доволни от видяното. Левски ще търси попадения в срещата, но не можем да гадаем дали ще има много голове или не," добави Ясен.
Водещи
-
Президентът: Държавата е безпомощна срещу покачването на цените
"Дори "Политико" днес описва механизмите, с които кабинетът понижава изкуствено инфлацията,...
20.06 | 20:16
-
На осмия ден от войната Иран изстреля нова серия ракети срещу Израел
„Виждате кадри от небето над окупираните територии при пристигането на иранските ракети“, каза...
20.06 | 17:59
-
От днес се възобновява движението в локалното платно на бул. „Цариградско шосе“ при Окръжна болница в София 2
По думите на Найденов, ремонтните дейности са извършени за под два месеца.
20.06 | 17:20
-
България е на второ място в ЕС по качество на водите за къпане за сезон 2024 г.,
Според доклада 97,9% от изследваните водоеми в страната са с "отлично" качество – резултат,...
20.06 | 16:59
Най-четени
-
Даниел Митов обяви какъв е планът на МВР за въвеждането на еврото у нас по време на Национална дискусия
Той включва съвкупност от дейности за защита на финансовата система и обществото в периода на...
20.06 | 10:45
-
Левон Хампарцумян: Предлагам като свърши тази история с еврото, данъчните да започнат да си гледат работата
Пазарът се саморегулира
20.06 | 11:30
-
Само за периода 29 май до 01 юни 2025 г. КЗП е извършила над 500 броя инспекции на територията на страната в различни обекти
Министър Дилов: Осъществяваме превантивен контрол на търговски обекти по отношение...
20.06 | 15:15
-
НАП съобщиха, че само за периода между 3-17 юни някои стоки, например млечните продукти, са поскъпнали с между 5 и 25%. 2
Цената в магазина зависи и от качество и други фактори.
20.06 | 11:00