Реал Мадрид отново отчая Рома в Шампионска лига 08.03 | 23:36
Ново 2:0 за "белия балет"

Рома пропиля куп изгодни шансове да постави под сериозно напрежение Реал Мадрид, след което се сгромоляса на "Сантяго Бернабеу". "Белия балет" спечели с 2:0 реванша от осминафиналите в Шампионска лига и развали "италианската прокоба", за да се класира напред с общ резултат 4:0.
Подробности и видео от срещата Реал Мадрид - Рома в Шампионска лига вижте в Sporta.bg
Един Джеко и Мохамед Салах на два пъти изпуснаха чисти положения, за да дадат на Рома заслужен аванс в реванша, а вратарят Кейлор Навас отрази с блестящи намеси точните удари на Алесандро Флоренци и Костас Манолас до 60-ата минута.
Дотогава Реал Мадрид имаше повече брой удари, но те не бяха от толкова опасни ситуации, като всичко се промени с влизането на Лукас Васкес. Той моментално остави следа и асистира на Кристиано Роналдо в 64-ата минута, за да може португалецът да открие резултата с 13-ия си гол в Шампионска лига този сезон.
В 68-ата пък Роналдо асистира в пеналтерията за Хамес Родригес, който с мощен диагонален изстрел подпечата крайния успех на "белия балет" срещу Рома. Така след осем последователни провала "кралския клуб" най-накрая елиминира италиански противник в Шампионска лига, а "вълците" могат да се сърдят само на себе си, че не сътвориха чудо на "Бернабеу".
Водещи
-
Светлин Тачев: От това как ще въведем еврото зависи ще се разместят ли политическите пластове
"Колкото повече издържи правителството, толкова повече ще задържи слизането на Радев на...
21.06 | 18:00
-
Скандални хубавици нахлуват в новия сезон на Биг Брадър
Сред тях е и Даниела Рупецова, станала известна в любовното риалити "Ергенът"
21.06 | 17:40
-
Почитатели на мистиката и изкуството се събират в с.Татул
Фестивалът "Нощта на Орфей" се провежда за 17-и път край Момчилград
21.06 | 17:20
-
От президента имат основание да се страхуват омръзналите политически лица и мутрите
Румен Редев не може да бъде лесно контролиран или дискредитиран, подчерта Соня Момчилова
21.06 | 17:00
Най-четени
-
Захариева: Надявам се да не сме на прага на Трета световна война, но рискът е голям
Тя заяви, че Европа отдавна е трябвало да увеличи военните си способности
21.06 | 12:00
-
ЕК: България не е изпълнила критериите за инфлацията през април 2025 година
Причината е повишаването на някои администрирани цени и данъци - такива, които се определят...
21.06 | 16:00