С 2 гола на ирландци Швеция стигна трудно до равен в първия си мач на Евро 2016 13.06 | 21:03

Ибрахимович и компания изобщо не успяха да отправят точен удар към вратата на противника

Отборите на Ирландия и Швеция не излъчиха победител в първа среща за тях на Европейското първенство във Франция. Срещата завърши при резутат 1:1, като и при двете попадения имаше сериозни грешки в отбрана.

Уес Хуулахан даде преднина на ирландицте в началото на втората част, след като бе оставен непокрит в наказателното поле и откри резултата.

В 71-вата минута на мача звездата на шведите Златан Ибрахимович проби от ляво и центрира остро в малкото наказателно поле, където Киърън Кларк засече с глава подаването и си вкара неспасяем автогол. Така срещата завърши наравно 1:1 без Златан и компания да отправят точен удар във вратата на "детелините".