Сколари вече не е треньор на Бразилия 14.07 | 11:21
Има двама фаворити за поста на специалиста

Луиш Фелипе Сколари вече не е треньор на Бразилия, съобщава телевизиля "Глобо".
В последните дни цяла Бразилия се бе наострила срещу специалиста заради краха на Мондиал 2014. Първо "кариоките" бяха отнесени с гръмкото 7:1 от Германия на полуфинал, а след това паднаха и с 0:3 от Холандия в мача за третото място.
Въпреки това Фелипао заяви, че не смята да подава оставка, а ще изчака решението на местната федерация. Явно ожесточените критики обаче изиграха своята роля и според медиите в Бразилия Скоари вече не е треньор на "селесао".
Основни претенденти за овакантения пост са селекционерът на националния отбор до 20 години Алешандре Гало и Аденор Леонардо Баки-Тите, който изведе Коринтианс до трофеите в Копа Либертадорес и на Световното клубно първенство през 2012 година.
От федерацията нямат много време за решение. На 5 септември Бразилия среща Колумбия в контрола в Маями. През следващата година е Копа Америка, а през 2016 е Олимпиадата в Рио де Жанейро.
Водещи
-
Детските градини в София няма да затварят за по един месец през лятото
Затваряне – само при основен ремонт
14.04 | 12:30
-
Петков: Според анализ 44% от пътните жертви могат да се обяснят с нивото на корупция в дадената страна
Петков цитира данни от анализ в 169 държави, според който 44% от пътните жертви могат да се...
14.04 | 12:45
-
Светският хроникьор Евгени Минчев бе заклещен в нетрезво състояние в центъра на София 2
Инцидентът е станал вчера вечерта, малко след 21:00 часа.
14.04 | 12:15
-
Двама души са транспортирани в болница „Пирогов“ след нападението в района на Централните хали в София
Пострадалият е бил откаран по спешност в най-голямата болница в столицата за спешна помощ с...
14.04 | 11:15
Най-четени
-
Облачен понеделник, на места ще превали
Максималните температури ще бъдат между 13° и 18°
14.04 | 08:00
-
Започва Страстната седмица
Днес, на Велики понеделник, започва Страстната седмица, която бележи последните дни от...
14.04 | 09:22