Сменя ли промоутъра Кобрата и ще се бие ли в България? 25.11 | 16:00
Договорът на Кубрат Пулев със "Зауерланд" изтича в края на годината

Най-добрият български професионален боксьор Кубрат Пулев говори пред българските медии на официална пресконференция за първи път след завръщането на родна земя след мача си с Владимир Кличко за световната титла на IBF (Международна боксова федерация).
33-годишният софиянец загуби битката с украинската боксова машина Владимир Кличко, след като понесе много тежки удари и в крайна сметка бе нокаутиран след четвъртото си падане на земята в рунд №5.
На брифинга на Кобрата присъстваха брат му Тервел и Кристиан Майер, представител на промоутърите на Кубрат от "Зауерланд Ивентс".
На пресконференцията стана ясно една от най-дългоочакваните от феновете на Кобрата новини, а именно какво ще бъде неговото бъдеще.
Договорът на Пулев със "Зауерланд" изтича в края на годината, като на този етап не е подновяван. Кристиан Майер обясни, че предстоят много разговори с българина, след което окончателно ще стане ясно неговото бъдеще.
Майер призна, че от "Зауерланд" вече са организирали няколко боксови срещи извън Германия и нищо чудно ако Кубрат продължи договора си, той да има мач и пред българска публика.
"Ще анализираме на спокойствие нещата. Какво иска да прави, как да го прави? Ще обсъдим и работата с треньора.
Ще му представим какви възможности имаме с немската телевизия за срещи в Германия или България. Това е ново и за нас. Все повече излизаме от Германия и уреждаме срещу извън страната.
Ако останем заедно смятаме, че и в България ще можем да организираме такива срещи. Може би в бъдеще и в Америка" коментира представителят на "Зауерланд".
Водещи
-
Сребърен медал за България ня Световното по волейбол във Филипините
Хиляди у нас подкрепяха отбора ни по време на мача с Италия
28.09 | 15:25
-
Тодор Тагарев за дроновете: Провокация на 100%
По думите му Путин преследва своите имперски цели и няма да спре да ги преследва и Тръмп вече...
28.09 | 16:00
Най-четени
-
Масово гледане на финала по волейбол в цялата страна – вижте къде
Националният ни отбор ще играе днес от 13.30 ч. срещу тима на Италия за титлата на световното...
28.09 | 09:00
-
Румен Петков: ПП-ДБ живеят от Пеевски и заради Пеевски
Той за тях е като слънцето и въздуха
28.09 | 11:00
-
Основни хранителни стоки поскъпват на тържищата
Повечето зеленчуци и плодове поевтиняват на борсите у нас
28.09 | 10:20