Станислав Манолев преподписва с ПСВ в края на март 20.03 | 10:48
Договорът на таланта от Благоевград изтича в края на този сезон, но има клауза за удължаването му
Българският национал Станислав Манолев може да преподпише своя договор с холандския гранд ПСВ Айндховен до края на този месец, съобщават медиите в Ниската земя.
Най-вероятно в близките дни Манолев и техническия директор на клуба Марсел Брандс ще се срещнат, за да обсъдят бъдещето на десния бек в отбора.
Договорът на таланта от Благоевград изтича в края на този сезон, но в него има клауза, която гласи, че клубът има право едностранна опция да продължи споразумението с играча до лятото на 2014 година. Тази клауза важи до 31 март включително, а след тази дата Манолев не е задължен да преподписва.
През зимата множество отбори от най-добрите първенства се интересуваха от бившия играч на Литекс. Рома. Ювентус и Валенсия бяха сред спряганите клубове, които искат Манолев в състава си, но единствено "прилепите" отправиха оферта, която беше отхвърлена от ръководството на холандския тим.
Станислав Манолев премина в ПСВ през 2009 година и е един от най-добрите играчи, с които разполага новият треньор Филип Коку. Този сезон Манолев бе неизменен титуляр при Фред Рутен, а сега е в плановете и на новия наставник.
Водещи
-
Тръмп в Давос: САЩ са икономическият двигател на планетата
Европа не върви в правилната посока, подчерта американският президент
21.01 | 18:20
-
Значителни снеговалежи и условия за поледица в четвъртък
Максималните температури ще са между 1° и 6°
21.01 | 18:00
-
Нови пътни такси от 1 март 2026 г.
Те са заложени с промени в Тарифата за таксите, които се събират за преминаване и ползване на...
21.01 | 17:45
-
Официално: Вдигат бюджетните заплати с 5%
Това съобщи министърът на труда и социалната политика в оставка Борислав Гуцанов
21.01 | 17:30
Най-четени
-
Тръмп покани Румен Радев да представлява България в Съвета за мир
Американският президент разчита на София за решаване на конфликта в Газа
21.01 | 13:30
-
ОБЗОР След среднощни дебати и гласувания за Изборния кодекс: Бурни реакции в НС и обвинения за саботаж
Всичко това предизвика бурни реакции и негодувание сред депутатите.
21.01 | 10:45
-
България купува брегови противокорабен ракетен комплекс от САЩ за 208 млн. долара
Крайният срок за изпълнение и доставка е 2030 година
21.01 | 15:10