Станислав Манолев се завърна на резервната скамейка 26.09 | 12:30

Българинът бе в групата за успеха с 4:1 над втородивизионния Телстар

Българският национал Станислав Манолев попадна за първи път в групата на ПСВ Айндховен от 15-и декември 2012-а година насам.

Манолев се появи на резервната скамейка, но треньорът Филип Коку не направи нито една смяна при успеха с 4:1 над втородивизионния Телстар в мач от 2-ия кръг на турнира за Купата на страната.

Българинът тренира с първия отбор от 12-и септември, а след това записа и два мача за дублиращия състав, който се състезава във втора дивизия.

През пролетта на тази година Манолев беше даден под наем на Фулъм, но после се прибра в холандския гранд.

Гостите откриха резултата в 9-ата минута чрез Матусива, но в последните 4 минути ПСВ обърна мача с голове на Флориан Йозефцоон и на Юрген Локадия от дузпа. В 74-ата минута от нова дузпа Локадия удвои, а в крайните минути на мача той оформи и своя хеттрик.

Въпреки това Манолев продължава да се представя чудесно с фланелката на националния отбор на България. Договорът на българина изтича в края на сезона, но той се надва още през януари да си намери нов отбор.