Стоичков и шефовете на ПФЛ на среща с Кристалина Георгиева 28.02 | 11:42
Еврокомисар Георгиева покани Камата и БПФЛ в Брюксел

Българският еврокомисар Кристалина Георгиева покани делегация на БПФЛ на специална среща на 1 март в Брюксел. Президентът на лигата Стефан Капралов и мениджърът Атанас Караиванов ще пътуват до белгийската столица заедно с Христо Стоичков.
Легендата на родния футбол е едно от лицата на кампанията "Професионалния футбол срещу глада", която се провежда под патронажа на комисар Георгиева.
На срещата ще присъстват още изпълнителният директор на Европейската асоциация на професионалните лиги /EPFL/ Емануел Маседо де Медейрос, както и шефовете на Организацията за прехрана и земеделие на ООН /FAO/ и генералната дирекция "Хуманитарна помощ на Европейската комисия" /ECHO/.
Христо Стоичков и съпругата му Мариана, които са лични гости на еврокомисар Георгиева, Стефан Капралов и Атанас Караиванов ще присъстват на откриването на фотоизложбата "Покривите на София" в европейската столица.
Водещи
-
Извънредно! Потопът в "Елените" е отнел още един живот
Жертвите на адското наводненеие вече са четири
04.10 | 19:57
Най-четени
-
Оглеждат състоянието на сградите в Елените и дали те са безопасни за обитаване
Областният кризисен щаб призовава гражданите да се въздържат от пътуване към засегнатия район
04.10 | 12:00