Тодор Батков със съмнения за "черно тото" в два мача на Левски 17.06 | 19:42
Според президента на "сините" това са мачовете с ЦСКА след "казанската афера" и загубата с 0:5 от Спортинг

Президентът на Левски Тодор Батков направи шокиращото разкритие, че двубоят на "сините" срещу Спортинг през есента на 2010-та година е бил уговорен.
Според него пръст в крайния изход от срещата има тото мафията, защото имало големи залози за загуба на Левски с 5 или повече гола - в действителност тогава клубът регистрира тежко поражение с 0:5.
Доводите на Батков са, че тимът е допуснал прекалено елементарни голове във вратата си, като в същото време индиректно намекна (без да назовава имена), че вратарят Георги Петков умишлено е допуснал толкова попадения.
По-късно след злополучния мач със Спортинг самият Петков беше отстранен от "Герена", а изявите му в срещата бяха критикувани жестоко.
"Имах съмнения за два мача на Левски и за двата опасенията ми се потвърдиха. Първият е свързан с Казанската афера, когато загубихме от ЦСКА (б.р. - 0:2 през есента на 2009 година). Вторият е този със Спортинг в Лисабон.
Получих информация, че за срещата в Португалия са били направени големи залози на един специфичен залог - за загуба на Левски с 5 и повече гола.
Предполагам, че залозите са направени от свързани с наши футболисти хора, от самите играчи или конкретно от един от тях. Няма да му казвам името, но всички знаете за кого става дума", заяви Батков пред БНТ.
Водещи
-
Жълт код за гръмотевични бури и градушки
Жегата продължава, термометърът ще стигне до 36 градуса
06.06 | 08:00
-
Спират движението на „Дунав мост“ при Русе
Причината е авариен ремонт на фуга в неремонтирания участък на съоръжението
05.06 | 21:00
-
Милен Велчев: България няма да е принудена да плаща дълговете на страни в еврозоната
"Увеличението на заплатите зависи от успехите на българската икономика, в което не се...
05.06 | 20:45
-
Димитър Манолов - скептичен за значимо нарастване на доходите след влизането в еврозоната
Според президента на КТ „Подкрепа” ще се намерят хора, които да „ловят риба в мътна вода”...
05.06 | 20:30
Най-четени
-
Жълт код за гръмотевични бури и градушки
Жегата продължава, термометърът ще стигне до 36 градуса
06.06 | 08:00
-
Бургаско в паника: Мразовита мъгла обгърна морето
Стари моряци се кръстят и твърдят, че тя носи духовете на загинали моряци
05.06 | 14:00
-
Закриват университет, ако 6 месеца не провежда обучение
Нови правила за финансиране на второто висше образование
05.06 | 10:45