Тони Здравков аут от тренировката на Левски 04.02 | 14:23
Наставникът е болен, Мариян Христов и Елин Топузаков водят заниманията

Наставникът на Левски Тони Здравков пропусна сутрешната тренировка на клуба. Причината е заболяване, което е довело до висока температура и е наложило на специалиста да почива. Извън строя заради настинка е и треньорът на вратарите Руслан Михайлов.
В тяхно отсъствие заниманието на Левски бе водена от помощниците Мариян Христов и Елин Топузаков. В него участие взеха всички футболисти, които са с тима в Кипър, с изключение на Цветан Генков.
Таранът е повален от грип и е изолиран в стаята си, за да не разболее някой от съотборниците си. Това принуди Генков да пропусне и вчерашната контрола с Мордовия.
Очаква се в следобедното занимание на "сините" да се включи новото попълнение Пламен Крунов, който вчера подписа за година и половина и днес сутринта кацна в Ларнака. Втората тренировачна сесия на левскарите е от 18:30 часа.
Водещи
-
Жена загина при катастрофа край Ботевград
Починалата жена е пътничка. Установен е и водачът.
06.10 | 13:45
-
Лозар: На пазарите масово се продава румънско грозде, обозначено като българско
Според него българските производители не могат да издържат на конкуренцията, тъй като гроздето...
06.10 | 13:45
-
Младите медици отново на протест
За утрешния ден е насрочена демонстрация с послание: „Протестът ще покаже убийството на...
06.10 | 13:15
-
Костадин Костадинов: Ще подам сигнал до Прокуратурата за национално предателство от страна на Бойко Борисов
Той припомня че предишната среща на Борисов с Тръмп през 2019 г. струвала на България 3...
06.10 | 12:45
Най-четени
-
От неделя отпадъците на домакинствата с над 300 хиляди столичани се събират временно от общинското предприятие за третиране на отпадъци
Боклукът ще се събира за две седмици, включително в специални контейнери за строителни...
06.10 | 10:30
-
Четвърти ден след водното бедствие в „Елените"
„Стана ясно, че размерите на човешките алчност и глупост са безгранични”, добави ученият.
06.10 | 09:30
-
Кризата с липса на ток в общини около Перник и Кюстендил се задълбочава
Живеещите там се опасяват, че ако се наложи да викат спешна помощ или ако попаднат в друга...
06.10 | 11:00