Тотнъм и Ливърпул завършиха 0:0 17.10 | 17:13
Юрген Клоп дебютира начело на "червените" с равенство

Отборите на Тотнъм и Ливърпул не се победиха в първия мач от 9-я кръг на английската Висша лига, който се игра на стадион "Уайт Харт Лейн" в Лондон. И двата тима могат да съжаляват за пропуснати положения, като Хари Кейн пропиля две възможсноти за "шпорите", а Дивок Ориги уцели напречната греда.
След равенството Тотнъм продължава да има точка повече от противника си в класирането - 14 срещу 13. За лондончани това бе 8-ми мач подред без загуба в първенството, а "червените" стартираха с равенство ерата на новия си треньор Юрген Клоп.
Срещата започна по-добре за домакините, като първата по-опасна атака бе в 4-та минута, когато Дани Роуз получи възможност да центрира от ляво, но Мамаду Сако изпревари Хари Кейн в наказателното поле и изчисти далеч от вратата.
Постепенно играта се пренесе в половината на домакините и Ливърпул изпълни три корнера до десетата минута. При последното центриране Емре Джан отклони на близката греда и кълбото попадна на главата на Дивок Ориги, който насочи топката неспасяемо за Юго Лорис, но напречната греда спря опита на белгийския национал за дебютен гол.
Всичко за двубоя на Тотнъм и Ливърпул прочетете в Sporta.bg
Водещи
-
Азис се стяга за Мет Гала
Кралят на попфолка критикува тазгодишното издание на модния форум
07.05 | 14:50
-
Отбелязваме Международния ден на радиото и телевизията
Александър Попов изобретява първия уред, който дава възможност да се приемат радиосигнали
07.05 | 14:10
-
Вълчев: Програмата по „Добродетели и религия“ ще е готова до септември
„Няма да се учи задължително религия и няма да има допълнителна натовареност“, обясни...
07.05 | 14:00
Най-четени
-
Пеевски: Нищо не се случва в този парламент
07.05 | 10:15
-
Борисов: Няма да подкрепим отнемане на депутатски имунитети
Борисов направил допитване тази сутрин в парламентарната си група и решили да гласуват по...
07.05 | 10:45
-
Край Петрич рано тази сутрин е било регистрирано леко земетресение
Епицентърът е отчетен на около 16 км от Петрич и на 137 км от столицата София.
07.05 | 09:59