Три късни гола на Кристъл Палас шокираха Ливърпул 06.05 | 00:03

Мърсисайдци направиха 3:3 при гостуването си на Палас

Ливърпул допусна ужасна издънка и почти сигурно се прости с шансовете си за титлата в Англия.

Мърсисайци завършиха 3:3 като гости на Кристъл Палас и по този начин разликата с Манчестър Сити е само 1 точка, а "гражданите" имат мач по-малко.

Шокът за гостите от Ливърпул е много голям след като водеха в резултата с 3:0 до 79-та минута. Този сценарии напомни на една друга титла само, че спечелена от Ливърпул в Истанбул пред 9 години.

Мърсисайдци поведоха с 1:0 с гол на Джо Алън, а Стъридж у Суарес в рамките на две минути направиха резултата класически.

Тогава всички си помислиха, че Ливърпул ще тръгне да търси разгромен резултат, за да може да се мери по голова разлика със Сити в края на сезона.

Вместо това обаче първо Дилейни намали разликата в 79-та минута, а резервата Гейл с два гола изравни резултата в 81-та и 88-та минута. След края на мача Луис Суарес и Стивън Джерард не успяха да сдържат сълзите си на терена.

Вижте подробности от мача с видео и снимки в Sporta.bg.