Унгарец ще ръководи двубоя Барселона - Милан 10.03 | 15:19
Виктор Касай ще бъде главен съдия на срещата реванш от 1/8 финалите на турнира
От УЕФА обявиха имената на съдиите, които ще свирят 1/8 финалите-реванши през следващата седмица. Най-интересният сблъсък Барселона-Милан е поверен на унгарецът Виктор Касай.
Касай е международен съдия от 2004 година, като от тогава е свирил по 1 мач на каталунците и "росонерите". Интересно е, че и двата отбора са спечелили срещите си.
Унгарецът ръководи финала на Шампионската лига между Барселона и Манчестър Юнайтед през сезон 2010/11, който испанците спечелиха с 3:1 на "Уембли".
През миналия сезон Касай беше главен съдия при победата на Милан с 4:0 над Арсенал от 1/8 финалите на най-престижния европейски турнир. Тогава "росонерите" се класираха за ¼ финалите с общ резултат 4:3.
Унгарецът ръководи и полуфинала от Шампионската лига между Реал Мадрид и Байерн Мюнхен, също от миналия сезон. След като си размениха по 1 победа с 2:1, двата отбора определиха финалиста чрез дузпи. Нервите на баварците се оказаха по-здрави и те достигнаха до финала, само за да го загубят от английския Челси.
Унгарският рефер е свирил и един мач на българския национален отбор. Това е загубата с 4:0 от Англия на "Уембли" от квалификациите за Евро 2012.
Водещи
-
Симов: Третият мандат за съставяне на правителство е изначално провален
Ако няма нов фактор на изборите, много трудно ще се създаде управление, коментира и Петър...
13.01 | 20:45
-
Нов протест за утре свикват ПП-ДБ: Искат 100% машинно гласуване
Събитието е насрочено за 14.01 от 18 ч. на пл. Независимост, а надслов “Няма да освините и...
13.01 | 20:30
-
Калоян Паргов: Бихме могли да задържим мандата заради датата на предсрочните избори
„Ако има някакво разбиране за датата на изборите и аргументите са адекватни, бихме могли да...
13.01 | 20:00
Най-четени
-
Първан Симеонов: Румен Радев стои в окопа и се готви да скочи на нож
Ефектът на новия играч
13.01 | 10:30
-
Решават ли работниците от Непал и Филипините проблемите на пазара на труда у нас
Проучване
13.01 | 11:59
-
Заради разпространението на грипната вълна се очаква да се увеличи броят на учениците, които могат да преминат към онлайн обучение
Според министъра подобна ситуация не е нова.
13.01 | 12:30
-
Грипна епидемия във Варна от утре
Лекарите напомнят, че симптомите на грипа са ясно разпознаваеми
13.01 | 11:30