Феновете на Реал (М) поискаха главата на Моуриньо 23.12 | 13:08
Над 80% от читателите на "Марка" искат уволнение на португалеца
Жозе Моуриньо трябва да бъде отстранен от треньорския пост в Реал Мадрид. Подобно мнение споделиха повече от 80% от читателите на ежедневник №1 в испанската столица и страната - "Марка".
Снощи Специалния записа пореден провал начело на "кралския клуб" в последно време, губейки с 2:3 гостуването на Малага на "Ла Росаледа". Нещо, което остави действащия шампион на невъзможните 16 точки зад лидера Барселона.
Шокиращото решение на Моуриньо да остави иконата Икер Касияс на резервната скамейка обаче сякаш подписа присъдата му.
За първи път от около десет години насам Икер бе унижен по подобен начин, а по всичко изглеждаше, че става дума за лична вендета от страна на португалския специалист.
Припомняме, че през този сезон Моуриньо постъпи по подобен начин и с друг от испанските лидери в съблекалнята - Серхио Рамос, който бе оставен на пейката в двубоя с Манчестър Сити от Шампионската лига.
Реакцията на "Марка" не закъсня, като електронното издание на вестника публикува съвсем директен въпрос - "Трябва ли Моуриньо да бъде уволнен"?
Отговорът на феновете пък бе напълно ясен. Над 80% от тях заявиха "да", докато подкрепата към португалеца гравитираше около 20-те процента.
Не е ясно обаче, доколко от тях включват фенове на Барселона. Със сигурност голяма част от привържениците на "лос кулес" подкрепят горещо Специалния в този момент.
Водещи
-
Турция върна в България мъж, обвинен за убийство
Експулсираното в България лице е издирвано за „умишлено убийство на партньора си“.
27.10 | 16:45
-
33 159 деца са родени от деца за последните десет години в България
Образованието е ключът
27.10 | 15:59
-
Психотерапевт: Понякога е толкова плашещ, че не смеят да излязат от дома
Някои форми на мигрена са съпроводени със световъртеж. Това коментира психотерапевтът д-р Катя...
27.10 | 15:45
Най-четени
-
Скъсаха от подигравки Алекс Богданска
Въпреки шегите, мнозина защитиха Богданска, отбелязвайки, че не всеки има смелост да облече...
27.10 | 12:00
-
Сериозно наводнение блокира трафика по бул. „Шипченски проход“ в София ОБНОВЕНА
Красимир Димитров от аварийните служби заяви, че причината за наводнението е листната маса,...
27.10 | 14:45
-
Река Елешница тази сутрин е преляла в района на Рилския манастир
Тя е четвъртият по големина приток на Струма.
27.10 | 11:30