Футболист загина на терена 28.08 | 13:17
Аржентинецът Ектор Санабрия почина от инфаркт по време на мач
Аржентински футболист колабира на терена и почина в следствие на сърдечен удар по време на мач от четвъртото ниво на футбола в страната.
Ектор Санабрия, нападател на Депортиво Лаферере, е покосен от инфаркт в 29-ата минута на мача от първенството на Премира дивисион "С" срещу Дженерал Ламадрид. Двубоят е прекратен след инцидента.
Въпреки усилията на лекарите, играчът е починал още по пътя път към болницата само ден преди да навърши 28 години.
Нападателят не е имал никакви физически проблеми досега и е показвал отлични резултати по време на медицинските тестове, съобщават от клуба му.
Всички футболни срещи в Аржентина през идния уикенд ще започнат с минута мълчание в памет на Санабрия.
Водещи
-
Премиерът Радев: Минималната работна заплата няма да бъде замразявана през 2026 г..
Той обясни, че когато започне бюджетната процедура за 2027 г., ще бъде разгледан нов механизъм...
23.06 | 18:00
-
Илияна Йотова отличи най-добрите ученици в инициативата „Спортувай с президента“
„Избирайки спорта, вие вече сте шампиони“, посочи президентът
23.06 | 18:45
-
Прокуратурата разследва няколко сигнала, подадени от регионалния министър
Те касаят строителството на част от „Хемус”, две обществени поръчки, договори за поддържане и...
23.06 | 19:00
Най-четени
-
Здравко Василев: Навлизаме в жестока криза
Черноморието губи чуждестранните туристи заради неконтролируемо покачване на цените
23.06 | 10:59
-
Защо комарите сякаш предпочитат едни хора пред други?
Въпреки многобройните популярни теории, учените все още разкриват сложните механизми, които...
23.06 | 11:45
-
В световния Топ 5: Българите по-оправни с изкуствения интелект от САЩ, Германия и Япония
Хората готови, бизнесът - не
23.06 | 11:15
-
Неврохирурзите от „Пирогов“ спасиха бременна жена след катастрофа
Лекарите извършиха сложна интервенция с помощта на робот
23.06 | 12:45