ЦСКА изпрати Мартин Петров с много пропуски и 1:1 с Локо (Пд) 17.05 | 17:50

"Червените" завършиха на второ място в А група

ЦСКА и Локомотив (Пловдив) не излъчиха победител в последния си мач в А група през този сезон и завършиха 1:1.

За равенството трябва да съжаляват повече футболистите на ЦСКА, защото пред тях се откриха много голови положения, но пропуските на нападателите им попречиха да се поздравят с победата.

Въпреки това ЦСКА спечели сребърните медали в родното първенство, след като завърши с равни точки с Литекс - по 72, но "червените" са с по-добри показатели в преките двубои.

Мачът между ЦСКА и Локо (Пд) бе последен за Мартин Петров с червения екип и преди него той получи плакет от ръководството на клуба, а публиката го посрещна с непрекъснати аплодисменти. Капитанът на гостите Здравко Лазаров пък му подари букет.

ЦСКА бе отборът, който владееше инициативата през целия мач, но въпреки че постоянно създаваха положения - "армейците" първи допуснаха гол във вратата си. Това се случи с 29-ата минута, а точен бе Спас Делев.

"Червените" изравниха след 70 минути игра след триходова комбинация между Тодор Янчев, Емил Гъргоров и Тони Силва, като последният завърши атаката с попадение за крайното 1:1.

Подробности и снимки от мача между ЦСКА и Локомотив (Пловдив) вижте в Sporta.bg>>