ЦСКА продава Мболи на Порто 08.07 | 19:44
Португалският гранд впечатлен от вратаря на Алжир

Вратарят на ЦСКА Райс Мболи е пред трансфер в португалския гранд Порто, съобщава местното издание A Bola.
Според колегите от Португалия двата клуба вече са влезли в контакт и в близките дни може да има яснота около това дали алжирският национал може да заиграе в Лига Сагреш.
През това лято Мболи взе участие на Световното първенство по футбол в Бразилия и се представи отлично. Заедно с Алжир той стигна до осминафинал, където измъчи Германия и отпадна след продължения, а самият вратар бе избран за играч на мача.
От ЦСКА пък вече дадоха да се разбере, че едва ли стражът ще се върне на "Българска армия", тъй като интерес към него не липсва.
Райс Мболи е роден във Франция и е играл в Марсилия, Хартс, Етникос, Панетоликос, японският Рюкю и Славия. През 2009 година той се присъединява в ЦСКА, след което носи екипите на Криля Советов и Газелек Аячо, където играе под наем през сезон 20012/2013 година.
Водещи
-
Намалиха срока на шофьорските книжки на хората с увреждания - от 10 на 5 г.
Хора с увреждания от цялата страна излязоха снощи на протест срещу нови регламенти за...
18.10 | 11:20
-
Доц. Мангъров съветва: ваксинирайте се срещу грип, но не и срещу КОВИД-19
Тази технология срещу коронавируса е създадена за лечение на ракови заболявания, а не за...
18.10 | 11:00
-
Принц Андрю се отказа от титлата си
Братът на крал Чарлз попадна под светлините на прожекторите заради старите си връзки с...
18.10 | 10:40
-
До дни: Още два F-16 Block 70 пристигат от САЩ
Това бе потвърдено на среща в МВнР между външния министър Георг Георгиев и временно...
18.10 | 10:20
Най-четени
-
След срещата Тръмп - Зеленски: "Томахоук" за Украйна - под въпрос
"Даването на Украйна на "Томахоук" ще означава по-голяма ескалация и много лоши неща могат да...
18.10 | 09:45