ЦСКА с първо поражение в контролите 01.07 | 19:21
"Червените" отстъпиха с 1:0 на белгийския Роял Уайт Стар (Брюксел)

Отборът на ЦСКА допусна първо поражение в контролите, след като отстъпи с минималното 1:0 на белгийския Роял Уайт Стар (Брюксел) в спаринг, игран в Емело.
Това бе трета проверка на "червените" на лагера в Холандия и общо четвърта от началото на лятната им подготовка. Преди заминаването за Ниската земя ЦСКА записа първата си и единствена досега победа - с 2:1 над новака в А група Марек.
Преди загубата от втородивизионния Роял Уайт Стар, възпитаниците на Стойчо Младенов направиха две равенства с по 1:1, съответно с руския Криля Советов и белгийския Гент на холандска земя.
Стойчо Младенов пусна като титуляри двама от дошлите на проби холандски играчи - Супусера и Дансо.
Участие в срещата не взе Мартин Камбуров, който продължава да лекува контузия в ахилеса, както и Емил Гъргоров, който размисли и се завърна в лагера на отбора, но все още не е подписал договор с клуба.
Единственият гол в мача падна в 78-ата минута, когато Жереми Лемперюр не остави шансове на стража на ЦСКА с премерен удар. ЦСКА също имаше своите положения, като Тони Силва удари греда през първото полувреме, но "червените" така и не успяха да превземат вратата на съперника.
Подробности за контролата ЦСКА - Роял Уайт Стар четете в Sporta.bg>>
Водещи
-
Мартин Табаков: Причината Индия да нападне Пакистан се повтаря периодично в историята
„Този военен отговор изглежда много значим. Ударът е бил значителен – използвани са и ракети,...
07.05 | 09:45
-
Ако днес се проведат парламентарни избори, първа политическа сила отново ще е ГЕРБ
Проучването показва, че партията "Има такъв народ" остава под 4-процентната бариера за влизане...
07.05 | 09:30
-
Сериозни проблеми в сектор "пчеларство" в страната продължават да се задълбочават
Цените на меда в България
07.05 | 09:15
Най-четени
-
Индия предприе ракетна атака срещу Пакистан
Междувременно Индия обяви, че трима цивилни са загинали от артилерийски обстрел от страна на...
07.05 | 08:35
-
Сериозни проблеми в сектор "пчеларство" в страната продължават да се задълбочават
Цените на меда в България
07.05 | 09:15