ЦСКА този път удари Славия (Прага) 08.02 | 18:57

"Червените" този път не се дадоха на стария си познайник

С гол на французина Омар Косоко в 75-ата минута ЦСКА спечели с 1:0 приятелския си мач в Турция срещу чешкия Славия (Прага) и за втори път се поздрави с претижна победа по време на подготвителния си лагер в южната ни съседка.

Преди днешния сблъсък 31-кратните шампиони бяха записали разочароващо поражение от Адмира (Вакер) с 0:1, отличен успех с 2:1 над 1/16-финалиста в Лига Европа Есберг и равенство 2:2 с Дебрецен.

Благодарение на попадението на Косоко в 75-ата минута на контролата ЦСКА взе частичен реванш за последния път, когато се изправи срещу Славия (Прага). През ноември 2005-та година "армейците" бяха сразени с 2:4 в чешката столица в мач от груповата фаза на Лига Европа.

По традиция Стойчо Младенов даде възможност за изява на почти всичките си футболисти, като с добри хрумвания в атака се отличиха Косоко, Мартин Петров, Емил Гъргоров и Григор Долапчиев.