Цветан Василев обеща нови върхове на всички ботевисти 20.12 | 14:47
"Скоро ще бъдем най-добрият клуб в България", зарече се босът на Ботев

Ботев Пловдив изпрати футболната 2013 година с коледно тържество.
На символичната дата - 19.12., ресторант "Амбасадор" в "Тримонциум Принцес Хотел" приюти стотици ботевисти, начело със собственика на клуба Цветан Василев, цялото спортно-техническо и административно ръководство, футболисти от представителния отбор, ветерани и привърженици на най-стария футболен клуб в страната.
Партито бе открито от председателят на Сдружение ФК Ботев Апостол Апостолов, а след него обръщение към ботевистите направи Цветан Василев:
"Когато поех тежкия кръст да стана съпричастен към бъдещето на Ботев, аз направих това заради безрезервната любов, която видях у феновете на този велик клуб. Не трябва да съжаляваме за нищо направено до момента, въпреки че Ботев не изглежда така, както искам. Нашето желание е да направим отбор, който не е еднодневка, а достоен наследник на традициите на града и клуба. Нека проявим търпение и толерантност, и да си помагаме взаимно в преодоляването на грешките. Бъдете сигурни, че Ботев скоро ще бъде най-добрият отбор в България", заяви благодетелят на Ботев.
На тържеството бяха наградении победителите в анкетата за най-добър футболист за 2013 година.
С гласовете си привържениците на Ботев определиха за номер едно Тодор Неделев, а неговиподгласници станаха Адам Стаховяк и Йордан Христов. Неделев, който пристигнасъс закъснение от София, където бе на церемонията за "Футболист нагодината", бе посрещнат на крака и със скандирания от присъстващите. Приполучаването на своя приз с бурни овации за представянето си с жълто-чернияекип бе награден и Данчо Христов.
Водещи
-
Инфлацията в България през април 2025 г. е 2.8% на годишна база
Най-ниските годишни темпове бяха регистрирани във Франция (0,9%), Кипър (1,4%) и Дания (1,5%)
19.05 | 17:40
-
Къде българите взимат най-високи заплати?
Средната брутна месечна работна заплата в област Пловдив за януари 2025 г. е 2 066 лв., за...
19.05 | 17:20
-
„Да, България“ иска оставки в столичния градски транспорт
Междувременно Божидар Божанов също излезе с коментар във Фейсбук.
19.05 | 16:45
-
КНСБ потвърди: Основните заплати на шофьорите в градския транспорт се вдигат с 300 лв.
Става ясно, че в резултат на проведения разговор, държавата ще отпусне допълнителни средства в...
19.05 | 16:30
Най-четени
-
Васил Терзиев заяви категорично, че няма как да отговори на искането на протестиращите служители
"За мен да кажеш, че си слязъл от 400 на 300 лв. искане не е отстъпка", поясни Терзиев и...
19.05 | 11:15
-
Синдикатите обявиха безсрочна стачка: Ще се събира подписка и метрото да спре работа
Това обявиха синдикатите след среща с местната власт
19.05 | 11:04
-
Васил Терзиев заяви, че ще покани представители на протестиращите служители на градския транспорт на среща в общината
Направен е анализ колко деца са имали проблем със стигането да училище през двата дни, в които...
19.05 | 10:15
-
Венимин е победиелят в 13-ия сезон на "Като две капки вода"
Втора остана Михаела Маринова, а трети - продуцентът Иван (без Андрей)
19.05 | 00:08