Цецо Соколов изведе Тренто до нова победа в Италия 28.11 | 11:31

Шампионите на Италия се поздравиха с трета поредна победа

Отборът на Тренто спечели нова победа в италианската Серия А1.

Шампионите на Италия се поздравиха с трета поредна победа след като се наложиха с 3-0 (25:13, 25:23 25:20) гейма над отбора на Модена като гост в среща от 6-ия кръг на първенството.

Соколов и компания бяха с класи по-добри от своя съперник и не му оставиха никакви шансове. Първият гейм бе разгромен за шампионите, които позволиха на своя съперник да отбележи само 13 точки.

След това Тренто направи страхотни отигравания на мрежата. Цецо Соколов отново бе над всички и със своите 22 точки стана MVP в мача. Пет от своите точки Соколов постигна директно от сервис.

Португалеският волейболист Алешандре Перейра добави 10 точки, а аржентинецът Себастиан Соле добави 8 точки за победителите.

За домакините от Модена най-резултатен бе полският диагонал Збигнев Бартман с 18 точки, а сърбинът Урош Ковачевич добави 12.

Тренто остава на второ място в класирането на Серия А1с 14 точки, който има и третия Пиаченца. Номер 1 в класирането е тима на Мачерата с 18 точки.