Челси разгроми Арсенал в мач №1000 на Арсен Венгер 22.03 | 16:40
"Сините" вкараха цели шест гола на своя опонент

Лидерът в английската Висша лига Челси нанесе страхотно унижение на Арсенал в мач №1000 на неговия мениджър Арсен Венгер.
"Сините" вкараха цели шест гола на своя съперник и спечелиха с 6:0 на своя "Стамфорд Бридж" в мач от 31-ия кръг на шампионата.
Арсенал остана с човек по-малко още в 15', а два гола на Оскар и по един на Самуел Ето'о, Андре Шюрле, Еден Азари и Мохамед Салах донесоха възможно най-лошия подарък на Арсен Венгер за юбилея.
Така Челси събра актив от 69 точки и остава убедителен лидер във Висшата лига, докато вторият Ливърпул остава с 62 пункта, но и два мача по-малко. С толкова точки на трета позиция е Арсенал, а четвърти е Манчестър Сити с 60 точки, но и с цели четири мача по-малко от лидера Челси.
Видео и подробности от разгрома на Челси над Арсенал можете да видите в Sporta.bg.
Водещи
-
Журналист: Ефективността на КПК е 1%
Заплатата на председателя ѝ е 14 500 лева, заяви Йово Николов
28.07 | 11:00
-
Буря с градушка и силен вятър нанесе сериозни щети в района на Кула
Градушката с големината на орех унищожи ниви, има засегнати и селскостопански насаждения
28.07 | 10:30
Най-четени
-
САЩ и ЕС предотвратиха потенциална търговска война
По-голямата част от европейския внос ще бъде облаган с 15% мито, а ЕС ще закупи от САЩ...
28.07 | 09:00
-
Младите лекари пак излизат на Национален протест
В София той ще се проведе под прозорците на Народното събрание довечера
28.07 | 09:30