Ще си купи ли Христо Стоичков акции на ЦСКА? 26.03 | 13:26
Камата не даде ясен сигнал, че иска да става акционер
Големият български футболист Христо Стоичков се завърна в България. Камата е само за няколко дни тук и успя да каже няколко думи покрай многото си ангажименти.
Той обаче отказа да коментира дали ще си купи акции на ЦСКА. Със сигурност обаче Стоичков няма да може да посети мача на "червените" срещу Лудогорец днес в София.
"Прибрах се за няколко часа, имам доста ангажименти. Нямам време за българския футбол. Няма начин да отида на стадион "Българска армия" за мача ЦСКА - Лудогорец тази вечер. Отивам за няколко часа на записи, утре пък имам работа във Външно министерство", коментира Христо Стоичков.
"В Мексико съм анализатор, а не коментатор. Коментаторите си коментират каквото им падне. Моята работа е по-различна", уточни той.
Стоичков не пожела да коментира темата с продажбата на акции на ЦСКА и вдигна многозначително рамене на въпрос за преизбирането на Борислав Михайлов за президент на БФС.
"Ще анализирам ЦСКА, след като свърши първенството. Дали ще си купя акции на ЦСКА? Следващият въпрос", каза Стоичков.
По отношение на изминалото "Ел Класико" Реал Мадрид - Барселона, Христо Стоичков коментира:
"Барселона спечели важни три точки, защото иначе щяха да изпуснат влака за титлата. Мисля, че победи отборът, който заслужаваше повече, независимо че имаше спорни ситуации. Може би дузпата на Реал Мадрид не беше дузпа. Дузпата на Неймар е може би малко по-спорна. Това са неща в играта, които сме свикнали да виждаме всеки ден".
Водещи
-
Разрушиха прасе-касичката в Триъгълника на властта
На 10 декември рано сутринта, часове преди най-големия многохиляден протест, който доведе след...
16.12 | 09:59
-
Мъск стана първият човек в историята, чието нетно състояние надмина 600 милиарда долара
Никой друг никога не е имал нетно състояние от 500 милиарда долара“, се отбелязва в доклада.
16.12 | 09:45
-
Удължителният бюджет за 2026 г. влиза за разглеждане в комисията по бюджет
Определя се редът за извършване на плащанията по бюджетите на общините, бюджета на ДОО и...
16.12 | 09:30
Най-четени
-
Румен Радев продължава консултациите с "Възраждане" и ДПС – Ново начало
Конституционната процедура
16.12 | 08:32
-
Еврото идва: Какво да правим със спестените монети и как да ги обменим
Практичният съвет броени дни преди еврото
16.12 | 08:45
-
Удължителният бюджет за 2026 г. влиза за разглеждане в комисията по бюджет
Определя се редът за извършване на плащанията по бюджетите на общините, бюджета на ДОО и...
16.12 | 09:30