Стрелба в София? 19.03 | 21:17
Две групи започнали престрелка след сблъсък на автомобили
Две групи мъже в два автомобила са започнали да се стрелят недалеч от разклона на Околовръстното шосе на София за Горни Лозен.
По неофициална информация две групи, въоръжени с бухалки и огнестрелни оръжия мъже са се засекли по пътя за Горни Лозен, недалеч от Околовръстното. Имало е лек сблъсък на автомобилите, от които са наскачали пътващите в тях. Проехтели изстрели, передаде в. "24 часа".
След стрелбата в "Пирогов" бил закаран 24-годишният Борислав М. Той има две рани по главата от удари с бухалка.
Няма пострадали с огнестрелни рани, тъй като е било стреляно с газов пистолет, намерен на мястото на полесражението.
Водещи
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Мондиал 2026: Колумбия победи Конго и оглави групата
В 42-рата минута дойде най-доброто положение за африканския тим, когато нападателят Седрик...
24.06 | 10:45
-
Авария временно спира водоподаването в няколко столични квартала
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода“ ще осигури...
24.06 | 10:30
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
Авария временно спира водоподаването в няколко столични квартала
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода“ ще осигури...
24.06 | 10:30
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00