Студент живя с маймуни два дни 16.05 | 14:04

Целта му е била да събере благотворителни средства

От Олга Андреева

Този уикенд студентът Луис Роудън от Съмърсет прекара в зоологическата градина.

Може би нямаше да бъде много странно, ако всъщност не беше прекарал двата дни в клетката на маймуните в опит да живее по техния начин.

Целта на младежа е била благотворителна. Луис, който е трета година студент по зоология, призна, че никога не е правил подобно нещо, но се надява то да има успех, съобщи в. Metro.

Студентът си постави за цел да събере най-малко 1 000 лири за кампания, посветена на маймуните и тяхното хранене.

Един милион евро са необходими за кампанията, провеждана от Европейската асоциация на зоологическите градини и аквариуми.

Водещи

Най-четени