Студът в София взе жертва 18.12 | 17:15
Мъж на 55 години е намерен премръзнал до смърт в района на Петте кьошета
Мъж на 55 години е намерен починал тази сутрин в района на Петте кьошета в центъра на София. Сигналът за това е получен в в 9.45 ч., потвърдиха за NOVA от столичната Спешна помощ.
Оттам обясниха, че става дума за бездомен човек, обитавал района от известно време. Посещаван бил от спешните медици през нощта, но отказал тяхната помощ.
По данни на НИМХ минималната температура тази сутрин е била минус 6 градуса.
Водещи
-
Жените могат да останат с по-ниски заплати заради новите разпоредби
Риск от чисто формално прилагане
24.06 | 08:52
-
БАБХ с позиция за маслото, заради което КЗК глоби две фирми
От Агенцията казват, че са действали веднага, след като са получили сигнала със съмнения за...
23.06 | 21:00
Най-четени
-
Жените могат да останат с по-ниски заплати заради новите разпоредби
Риск от чисто формално прилагане
24.06 | 08:52
-
Здравко Василев: Навлизаме в жестока криза
Черноморието губи чуждестранните туристи заради неконтролируемо покачване на цените
23.06 | 10:59
-
В световния Топ 5: Българите по-оправни с изкуствения интелект от САЩ, Германия и Япония
Хората готови, бизнесът - не
23.06 | 11:15