ТИР се обърна на входа на София 12.08 | 15:56

МПС-то било претоварено, забило се в мантинелата

От Филипа Тодева

Румънски ТИР се обърна на магистрала "Хемус" на входа на София, съобщиха от пресцентъра на МВР. Инцидентът е станал преди обяд, предаде bTV.

Камионът е бил хладилен и е самокатастрофирал в мантинелата на магистралата.

От полицията съобщиха, че е бил претоварен. На шофьора е съставен акт.

Водещи

Най-четени