Тайра Бенкс има ново гадже? 18.01 | 11:56
Звездата срещнала новата си любов в Бали
След като се раздели с Джон Ютендал, Тайра Бенкс никак не скучае. Явно краят на връзката им е начало за нови подвизи за Тайра – тя вече има нов приятел, съобщава Contactmusic.
Появиха се слухове, че водещата на "America's Next Top Model” е забелязана с мистериозен мъж в Бали, където отишла да си почива след приключването на дългогодишната си връзка.
Според източник на списание "People” става дума за нещо сериозно. Тайра срещнала новата си любов по време на пътешествието си в Бали миналия месец.
Малко след това звездата се върнала в дома си в Ню Йорк, но бързо отлетяла обратно за Бали, за да прекара коледните празници с въпросния мъж.
Бенкс се раздели с банкера Джон Ютендал през декември, след тригодишна връзка. След случилото се тя реши да потърси утеха в далечната страна, където трябваше да бъде с някоя от приятелките си.
Новините за края на връзката между Тайра и Джон се превърна в истинска сензация, тъй като малко по-рано моделът сподели, че иска да си имат бебе.
Водещи
-
Финансов хороскоп за всички зодии през юли
Ето какви парични постъпления или загуби може да очаква всяка зодия
29.06 | 17:45
-
Календар на магитните бури за юли 2026 г.
29.06 | 17:30
Най-четени
-
Исторически концерт на култовата банда "Форинър" в София
29.06 | 15:00
-
Кашъмов: Безпрецедентно цял архив за борба с корупцията тотално изчезна
Той може да е в нечии частни ръце и да се използва с цел принуда и изнудване, допуска юристът
29.06 | 14:40