Гришо атакува титла от Шлема 15.01 | 10:13
Доволен съм от формата си, заяви той
Григор Димитров остана доволен от играта си в първия кръг на Откритото първенство на Австралия. Поставеният под номер 3 в схемата българин разкри, че е дошъл в Мелбърн да атакува титлата, но ще играе мач за мач.
"Доволен съм от формата си. Толкова е хубаво да се върна тук. Имам страхотни спомени, обичам да играя на този корт", сподели българинът веднага след двубоя.
"Днес имаше доста силен вятър по време на загрявката. Не можеш да използваш максимално ударите си, но аз се опитах да бъда концентриран и да използвам всяка възможност, както и да спестя малко сили", заяви световният номер 3.
Той бе категоричен, че е напълно готов да атакува титла от Големия шлем: "Гледам от мач на мач. Това винаги е било моя мечта. Постигнах някои неща, които винаги съм искал. Това е следващата стъпка. Не искам да лъжа и да звуча прекалено скромно. Единственото, което мога да направя, е да се раздавам на 100% процента и да се опитам да вдигам нивото с всеки мач", сподели Григор Димитров.
Водещи
-
За първи път в България беше оперирано „пеперудено дете”
Операцията беше част от специализиран семинар, обмяна на опит и професионални дискусии, които...
28.06 | 13:20
-
Иво Сиромахов: ВСС и сюжетът "Стоян Мавродиев" са тестовете за правителството
"Ако сменят едни крадци с други крадци - дните на правителството са преброени", смята той
28.06 | 13:00
-
Жена загина при пожар в къща във Варна
Пожарът е обхванал цялата едноетажна къща, както и покривът
28.06 | 12:40
-
Без книжки: Шофьор и моторист пострадаха при две катастрофи в Разградско
По двата случая се водят досъдебни производства
28.06 | 12:20
Най-четени
-
Александър Вучич обяви, че подава оставка до седмици
На фона на 36-градусова жега и година и половина масови студентски протести, сръбският...
28.06 | 10:00
-
Полицията павана много хентанил на АМ “Тракия” до Пловдив
Ударът е реализиран на 26 юни
28.06 | 10:40
-
Русия и Украйна си размениха нови въздушни удари
Дронове и артилерия убиха цивилни от двете страни на руско-украинската граница
28.06 | 10:20
-
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната
Очакват се температури между 32° и 37°, в София - около 32°
28.06 | 09:00