Spotify с решение за партитата, които не могат да си позволят DJ 16.12 | 17:59
Предлага парти плейлисти с ексклузивни парчета

Spotify стартира услугата Spotify Party. Въпросната е подобна на Spotify Running и цели да помогне на организаторите на партита, които не могат да си позволят DJ. Услугата в никакъв случай не трябва да се сравнява с участието на истински майстор зад пулта, но потенциално може да бъде вашият най-близък приятел, когато сте домакин събиране и нямате адекватна плейлиста за вечерта.
Част от предлаганите плейлисти съдържат сетове, създадени ексклузивно за компании от Diplo. Последният е вплел над 120 парчета за проекта. Припомняме, че американският DJ и продуцент беше избран за най- Shazamed-ния изпълнител на 2015 година. Тоест, музиката му е намирана през приложението Shazam.
Другo нововъведениe на Spotify Party включва непрекъсваем поток от музика със съвпадащи бийтове. Последното означава плавно преливане от парче към парче, без никакво прекъсване и евентуални танци до зори. Потребителите ще могат да избират промяна на звученето – например по-бавни парчета, танцувални, чил и т.н.
Добрите новини, са, че Spotify Party, за разлика от Spotify Running (отнело му доста време, преди да се предлага за Android), вече е достъпно за потребителите на Android и iOS.
Водещи
-
14 ТЕЛК комисии в шест области временно спират приема на нови заявления
20 000 души чакат просрочени ТЕЛК решения в цялата страна
26.03 | 09:59
-
Депутатката от "Величие" настоява за подходящи условия за кърмене в парламента
Ангажимент към избирателите
26.03 | 09:45
-
Случаи на насилие над животни през годините
Преди десетина дни България беше потресена от зверствата на двама души – 26-годишната Габриела...
26.03 | 09:30
-
Близо 60% от българите подкрепят изучаването на религия в училище
Мнозинството от българите (57%) одобрява въвеждането на предмет по религия като част от...
26.03 | 09:15
Най-четени
-
Времето всряда 2
Максималните температури ще бъдат между 15° и 20°, за Шумен максималната температура се очаква...
26.03 | 08:03
-
Евгени Минчев се срещна лично с руската посланичка Елеонора Митрофанова
Критика към вулгарното изразяване на мнение
26.03 | 08:24
-
Психиатрични специалисти излизат на протест срещу "унизителното" 5-процентно увеличение на заплатите
Тревожни тенденции в психичното здраве на младежите
26.03 | 08:43
-
Близо 60% от българите подкрепят изучаването на религия в училище
Мнозинството от българите (57%) одобрява въвеждането на предмет по религия като част от...
26.03 | 09:15