Apple Music пристига на 30 юни, Beats 1, час по-късно 29.06 | 13:51
Какво да очаквате от ден първи

Страстно желаете да опитате Apple Music и придружаващата го Beats 1 в момента, в който двете услуги стартират на 30 юни?
Директорът на стрийминг услугата Йън Роджърс сподели, че iOS 8.4 (съответно и Apple Music) ще стартират в 11 сутринта Северноамериканско източно време, докато Beats 1 час по-късно.
Все още не е ясно какво ще чуят първите потребители с абсолютна точност, но първата част на програма би следвало да включва интервю с Eminem, както и изяви на Cara Delevigne (очаквано) и единия от създателите на Beats, рапърът Dr. Dre.
Apple не е забравил и за iTunes Match, както и за стриймването на музика, която вече притежавате.
Според Еди Куе Apple Music не само ще предлага iTunes Match, но и ще го разшири – компанията цели да ‚мачне‘ 100 хиляди парчета от библиотеката на всеки потребител (срещу 25 хиляди до момента) до премиерата на iOS 9 в края на годината.
С други думи, освен ако не разполагате с гигантска колекция от музика, можете да бъдете сигурни, че тя ще бъде налична през облака на Apple Music.
Водещи
-
18 години затвор за убиеца на психолога Иван Владимиров-Нав
Изстрелът е произведен с дясната ръка, а пистолетът е бил на сантиметри от главата
07.05 | 20:40
-
Всяка пета медсестра е в пенсионна възраст
Дефицитът на такива кадри е световен проблем, но у нас той е още по-остър
07.05 | 20:20
-
Вижте какво решава правителството утре
Министерският съвет ще проведе заседание от 10 ч.
07.05 | 20:00
Най-четени
-
Нефтопродукти с неустановен състав и произход пак изплуваха по плажове в Поморие
Кметът на Поморие отказва да коментира, бил зает
07.05 | 14:30
-
Трагедия в Бургас! Кола уби на място малко детенце
Хлапето е изскочило внезапно на пътя
07.05 | 15:40
-
На първо четене: Парламентът отложи либерализацията на тока за бита
Законопроектите бяха три, от които два бяха одобрени
07.05 | 13:10