В Detroit: Become Human Quantic Dream ще ни обяснят какво е да си човек (ВИДЕО) 27.10 | 21:59
Или поне ще се опитат да го направят по дигитален път
В рамките на Paris Games Week конференцията си, Sony и Quantic Dream разкриха последния развлекателен софтуер на студиото - Detroit: Become Human.
Последният е базиран на техническото демо, което френското студио беше подготвило преди няколко години за PlayStation 3. Настоящият продукт, обаче, ще бъде ексклузивен за PlayStation 4.
Главната героиня в Detroit: Become Human ще бъде Кара – робот, който е създаден с идеята да напомня за човешко същество. Оказва се обаче, че освен да причина на човек, Кара притежава и емоции. Заглавието ще разказва за историята споменатата роботизирана девойка след нейното производство.
Според режисьора на Detroit: Become Human, играта ще разказва какво се крие зад това да си човешко същество.
Французинът стои и зад класики като Heavy Rain и Beyond: Two Souls, които също ще бъдат преработени във вариант за PlayStation 4.
По думите на Кейдж оригиналното демо за историята на Кара е гледано над 27 милиона пъти и това е причината неговото студио да се реши да разкаже какво се случва със симпатичното роботизирано момиче, когато нахлуе в суровия свят на модерния човек.
Detroit: Become Human ще бъде на пазара в края на 2016 или началото на 2017 година.
Визуалните постижения на дизайнерите на Quantic Dream са изключително впечатляващи, а в случая говорим за една от най-впечатляващите дигитални приказки, които са огрявали телевизорите ни.
Трейлърът, следва:
Водещи
-
58% от левовете вече са изтеглени от обращение
17.01 | 16:18
-
Франция напуска НАТО? 2
17.01 | 15:59
-
Огнян Минчев: Логично е да се излъчи европейски представител за разговор с Москва
Едва ли има еднозначен отговор на въпроса, за какво му е на Тръмп Гренландия всъщност,...
17.01 | 15:30
-
Нана Гладуиш за трети път е диагностицирана с рак, този път на кожата
За това сподели самата тя
17.01 | 15:00
Най-четени
-
От 19 януари до 18 юли спират влаковете между метростанциите "Сливница" и "Обеля"
За посочения период метростанция "Сливница" ще бъде крайна за линии № 1 и № 4; станция "Обеля"...
17.01 | 10:20
-
Ваня Григорова: Падането на правителството беше гласът на гнева, но ни остави без бюджет
Независимият общински съветник предупреди за колапс в здравеопазването, хаос в София и липса...
17.01 | 12:00
-
Все повече българи напускат Великобритания
Около 11 хиляди наши сънародници са си тръгнали от Острова през последната година
17.01 | 11:40