ВиК Бургас по-близо до клиентите с eFaktura 20.12 | 15:01
Електронното фактуриране пести време и разходи

С преминаването към електронно фактуриране бургаското дружество за водоснабдяване и канализация започна предлагането на съвременно и гъвкаво обслужване на своите абонати.
Предприятието отчита ползи в няколко направления – на първо място драстично е увеличена скоростта на достигане на фактурите до техните получатели. Наред с това получаването е точно и проблемът със загубени фактури практически е елиминиран. Това автоматично подобрява събираемостта на дължимите суми, тъй като статуса на всяка фактура може да бъде проследен.
За ВиК Бургас е много важно наличието на механизъм за бърза комуникация и коригиране на документите в случаи на оспорване от страна на клиента. eFaktura предлага пълна функционалност за провеждане на онлайн спорове и съответно за внасяне на нужните корекции при запазване на следа за направените промени.
Не на последно място от дружеството отчитат чувствително намаляване на разходите, свързани с издаването на фактури и спад в натоварването на служители, които преди това са издавали документите на хартия.
Във ВиК Бургас оценяват доброто партньорство с "БОРИКА–Банксервиз" по отношение на гъвкавото обслужване и пълното съобразяване с желанията на издателя по отношение на оформлението и съдържанието на документите.
* Информацията е на партньор на iNews.
Водещи
-
Реакции на световни лидери за срещата Тръмп-Путин
16.08 | 18:00
-
Борят се за живота на млад мъж, прегазен е умишлено от свой съсед в Сливен
Извършителят е задържан
16.08 | 17:20
-
Голям пожар в Българово, градът е в капан на огнения ад
На място са кметът Димитър Николов и областният управител, които координират дейността на...
16.08 | 16:40
Най-четени
-
"Киев индипендънт": Срещата в Аляска беше срамна и безполезна
Все още няма официална реакция от Киев след срещата между американския президент Доналд Тръмп...
16.08 | 10:00
-
Автомобилен експерт за шофьора, забил се в автобус: Това е опит за убийство!
Остават много въпроси
16.08 | 10:20
-
Таткото на Сияна: Инцидентът с автобуса не се различава от този, в който загина детето ми
„Да управляваш автомобил в населено място с такава скорост е същото като да управляваш камион...
16.08 | 11:00
-
Гаджето на Глория - част от ОПГ за международен трафик на наркотици
Добромир Добрев бе арестуван след акция на ДАНС И ГДБОП в София на 13 август, а в автомобила...
16.08 | 10:40