Най-добрите смартфони от висок клас 11.07 | 15:01
Apple, Samsung и компания...
Златото, казват, не старее. Смартфоните обаче стареят с всяка изминала секунда. Конкуренцията при въпросните е повече от голяма и принуждава големите играчи да излизат с нови модели през 6 месеца.
И това лято производителите и доставчици на смартфони от висок клас започват да предлагат големи намаления в очакване на пускане на новите модели през есента. Отделно през последните месеци във върховия мобилен сегмент се появиха и нови устройства, които се опитват да привлекат любителите на високите технологии.
В ежемесечната си класация от Business Insider ни представят кои според тях са най-актуалните предложения на пазара, за които си струва да хвърлим парите си. Много от тях се повтарят с последната класация на сайта, но има и някои нови предложения, които определено си струват.
Тук е необходимо да направим уточнението, че в класацията са представени моделите, до които имат достъп потребителите в САЩ. Отделно класацията отразява и потребителските предпочитания зад Океана, където iPhone е неоспорим лидер и се предлагат на много по-ниски цени. Популярни в Европа модели като новите Xperia Z и Xperia Z Ultra на Sony са далеч по-слабо познати зад Океана и въпреки достойнствата си отсъстват от класацията.
Водещи
-
По-големи, по-силни и по-чести протести от януари, прогнозира Евгений Кънев
Този бюджет може да бъде приет силово, но въпросът е, че ще има много големи последици за...
08.12 | 21:00
-
Връчиха трофея на Никола Цолов за второто му място ъвъв Формула 3
Догодина "Българския лъв" ще бъде титуляр във Формула 2 и отново ще се състезава за отбора на...
08.12 | 20:45
-
Иван Таков: Кризата с боклука в София ще се задълбочава
Основната причина според общинския съветник е забавянето в процедурите по закупуването на...
08.12 | 20:30
Най-четени
-
Politico: ЕС иска България да поеме гаранция от 1,2 млрд. евро по заема за Украйна
Репарационният заем ще е обезпечен със замразените руски активи, а всяка държава-членка ще...
08.12 | 13:10
-
Желязков: Оттегленият бюджет беше възможен за мнозинството, настоящият - приемлив за социалните партньори
Имаме своята вина, защото търсихме подкрепата на мнозинството, а не на синдикатите и...
08.12 | 13:20