Създадоха нов сензорен екран за супермаркети и банки 26.11 | 13:17
Tехнологията има потенциала да промени начините, по които потребителите търсят, избират и купуват стоки

Британската компания Zytronic представи ново поколение здрави и същевременно чувствителни сензорни екрани за използване на обществени места, съобщава сайтът electronicstalk.
Според специалисти технологията притежава потенциала да промени начините, по които потребителите търсят, избират и купуват стоки.
Новите сензорни LCD екрани са с висока яркост и HD качество на дисплея, което ще позволяви на търговците да промотират своите услуги по-ефективно и да събират маркетингова информация в рамките на часове.
Патентованият сензорен механизъм се състои от ламинирана матрица от микрокондензатори, поставени зад здрав защитен слой. Този слой предпазва електронните елементи издраскване, удари, вибрации и мръсотия и така увеличава срока на годност на устройството.
Освен това екранът се характеризира и с висока степен на чувствителност, която позволява използването му с ръкавици. Това го прави особено удобен за работа в индустриални и болнични помещения, както и на открито.
Опростената и елегантна структура на екраните позволява поставянето им в най-различни обществени места – от супермаркети и магазини за коли до агенции за недвижими имоти и банкови клонове.
Водещи
-
ЕК: България не е изпълнила критериите за инфлацията през април 2025 година
Причината е повишаването на някои администрирани цени и данъци - такива, които се определят...
21.06 | 16:00
-
Търсенето на хищника в Шумен продължава
Вече е взело и първите си жертви - животни, чиито останки са открити
21.06 | 15:02
Най-четени
-
Леко разхлаждане, а на места и кратъки дъждове
Максималните температури ще бъдат между 23° и 28°, за София - около 24°
21.06 | 09:15
-
Има хора, които искат да се евакуират от Израел, но срещат трудности
Това съобщи посланикът на България в Израел Славена Гергова
21.06 | 11:00