Течът в гараж „Земляне” е овладян 15.08 | 19:21
Няма опасност за здравето на хората и околната среда, районът продължава да е отцепен
Няма опасност за здравето на хората и за околната среда след изтичаването на газ пропан-бутан от автоцистерна на автобусен гараж "Земляне” на ул. "Житница” в столицата.
Това съобщиха от пресцентъра на МВР.
Течът вече е преустановен.
Районът около гараж "Земляне" продължава да бъде отцепен. Предстои да бъде възстановено електроподаването.
Противопожарен екип ще продължи да дежури на мястото на инцидента. Няма опасност от възпламеняване и взрив.
Водещи
-
Внимание в сряда: Жълт код за порои и градушки в 22 области
В същото време по Черноморието времето ще остане перфектно за плаж
23.06 | 17:15
-
Румен Радев: Спираме даренията, но продължаваме да подкрепяме Украйна
Премиерът прави разграничение между военна и военно-техническа подкрепа, като е категоричен,...
23.06 | 17:00
-
Порноактриса иска обещетение от близо 3 млн. евро от пловдивчанина Митко Бошнаков
Младежът излиза на свобода срещу €20 000 гаранция
23.06 | 16:45
Най-четени
-
Здравко Василев: Навлизаме в жестока криза
Черноморието губи чуждестранните туристи заради неконтролируемо покачване на цените
23.06 | 10:59
-
Защо комарите сякаш предпочитат едни хора пред други?
Въпреки многобройните популярни теории, учените все още разкриват сложните механизми, които...
23.06 | 11:45
-
Неврохирурзите от „Пирогов“ спасиха бременна жена след катастрофа
Лекарите извършиха сложна интервенция с помощта на робот
23.06 | 12:45
-
В световния Топ 5: Българите по-оправни с изкуствения интелект от САЩ, Германия и Япония
Хората готови, бизнесът - не
23.06 | 11:15