Трета нощ на протести в Скопие 14.04 | 21:30
Демонстрантите продължават да настояват за оствка на Георге Иванов
За трета поредна вечер македонските граждани излизат на протест в столицата Скопие в знак на несъгласие с решението на президента Георге Иванов да освободи 56 лица, замесени в скандала с подслушването, предава електронното издание "МКД", цитирано от "Фокус". Този път недоволните се срещнаха пред Събранието на Република Македония.
Центърът и улиците на Скопие на места са блокирани. Налице е и засилено полицейско присъствие.
Гражданите скандират "Няма справедливост, няма мир" и "Оставка". Някои от тях държат знамена, плакати и свирки. На мястото е направена импровизирана сцена с микрофон и високоговорители.
Водещи
-
Откриха тялото на издирваната в Пирин туристка
Малко преди откриването ѝ спасителите намериха невредимо нейното куче
21.06 | 18:01
-
Дончева: За 50 дни ПБ направиха каквото можаха, каквото могат и за каквото имат сили
Това, че руският патриарх благославя войските на своята държава, не го прави човек, който да...
21.06 | 18:00
-
Започнаха преговорите между САЩ и Иран по евентуално споразумение
Те се водят в луксозен хотел в Централна Швейцария, като се пояснява, че става въпрос за...
21.06 | 17:40
-
Мъж на 75 години се е удавил в района на Южния плаж в Китен
Влязъл във водата и му прилошало
21.06 | 17:20
Най-четени
-
Велислав Величков: В ПП не знаем, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент
"Никой не е чул какво мисли Андрей Гюров. Бих посъветвал партийните лидери да не участват в...
21.06 | 14:00
-
Иван Василев: Предстои смяна на ръководството на „Информационно обслужване”
Целта е да бъде ускорен темпът и качеството на произвеждане на софтуер за държавните нужди
21.06 | 12:40
-
В ГЕРБ вече виждат Делян Добрев на "Дондуков" 2?
Засега няма официално решение и никой в партията не говори открито за президентска...
21.06 | 16:20