Трима в болница след натравяне 19.04 | 20:46
БАБХ затвори фирма за кетъринг в Монтана
Трима души са в болница след натравяне в Монтана, съобщиха от Българската агенция по безопасност на храните. Състоянието на тримата души е стабилно.
Ведомството е издало разпореждане за преустановяване на дейността на фирма за кетъринг в града, предаде "Фокус".
Още няколко техни колеги са се оплакали от неразположение, след като всички са яли храна, поръчана от въпросната фирма.
Резултатите от пробите от храната ще станат ясни следващата седмица. Дотогава фирмата за кетъринг остава затворена.
Водещи
-
Ивайло Мирчев: Бюджетът на Жан Виденов е приет при 3% дефицит, този е при 5,7%
Не виждам от „Прогресивна България“ действия към реформи, коментира той
27.06 | 18:00
-
Алекса Рашева със злато в многобоя на турнира по художествена гимнастика в Испания
Със сребърния медал в многобоя се окичи представителката на Италия Карлота Фулигнати
27.06 | 17:40
-
Асен Василев качи меме с гълъб за Гълъб Донев (СНИМКА)
"Как пък веднъж не направиха “техническа грешка” и да дадат повече пари за майчински и...
27.06 | 17:20
-
Хаджигенов: Радев е най-безполезният военен
"Политическият офицер Гълъб Донев говори за бюджета на държавата перо по перо", каза той
27.06 | 17:00
Най-четени
-
Кирил Петков: Имах предимството Асен Василев да ми бъде финансов министър и избегнах, случващото се сега на Радев
Всякакви хитреци се опитват да се закачат на държавната хранилка, Радев има опит като...
27.06 | 14:00
-
Гълъб Донев: Най-важната отложена реформа е тази в държавната администрация
Той заяви, че кабинетът не се притеснява от обявените протести срещу бюджета
27.06 | 13:40
-
Чуждестранни туристи шокирани от цените в Слънчев браг
Дюнерът е 8 евро, а парче пица - 3 евро
27.06 | 11:40
-
Арест край нощен клуб в Созопол: Откриха стотици флакони райски газ и дрога
Стойността на иззетия райски газ е около 15 хиляди евро, а на кокаина – около 3200 евро
27.06 | 13:20